Podhalańska Vita

DEVELIA S.A.
obserwuj
182
4
5
19
6
REKLAMA

Mieszkanie B/KL4/2/01 na sprzedaż

nazwa
B/KL4/2/01
powierzchnia
56,92 m2
cena
688 688,74oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 099,24 zł/m2
piętro
2
liczba pokoi
3

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Podhalańska w inwestycji Podhalańska Vita
B/KL4/2/01
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania B/KL4/2/01 w inwestycji Podhalańska Vita