Podhalańska Vita

DEVELIA S.A.
obserwuj
182
4
5
19
6
REKLAMA

Mieszkanie B/KL4/2/04 na sprzedaż

nazwa
B/KL4/2/04
powierzchnia
78,96 m2
cena
892 165,88oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 298,96 zł/m2
piętro
2
liczba pokoi
4

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Podhalańska w inwestycji Podhalańska Vita
B/KL4/2/04
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania B/KL4/2/04 w inwestycji Podhalańska Vita