Podhalańska Vita

DEVELIA S.A.
obserwuj
182
4
5
19
6
REKLAMA

Mieszkanie B/KL7/3/11 na sprzedaż

nazwa
B/KL7/3/11
powierzchnia
36,89 m2
cena
501 680,39oblicz ratę kredytu
cena za m2
13 599,36 zł/m2
piętro
3
liczba pokoi
2

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Podhalańska w inwestycji Podhalańska Vita
B/KL7/3/11
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania B/KL7/3/11 w inwestycji Podhalańska Vita