Polska firma z branży IT dołącza do najemców kompleksu biurowego High5Fiveźródło: Materiały Inwestora

Polska firma z branży IT dołącza do najemców kompleksu biurowego High5Five

Orzech
Orzech
REKLAMA
Spyrosoft S.A., najszybciej rozwijająca się polska spółka technologiczna na świecie (według najnowszej listy 1000 najszybciej rozwijających się firm technologicznych na świecie, opublikowanej na początku marca przez Financial Times) zdecydował się na wynajęcie około 2 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie High5Five w Krakowie.
REKLAMA
Firma zajmie pomieszczenia w ramach III etapu tego wielkiego kompleksu biurowego, który powstaje w samym centrum stolicy Małopolski.

Spyrosoft S.A. z Wrocławia to producent oprogramowania zajmujący się kompleksową obsługą projektów. Oferuje usługi programistyczne – od oprogramowania wbudowanego do systemów chmurowych, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Najemcy w procesie wyboru nowego biura doradzali eksperci z firmy Colliers z Warszawy.High5ive to kompleks pięciu budynków, realizowanych przez Skanska S.A., który docelowo dostarczy na rynek krakowski 70 tys. mkw. przestrzeni. W ostatnim z nich do dyspozycji najemców będzie ponad 11 tys. mkw. Inwestycja zapewnia ponad 40 miejsc parkingowych dla aut elektrycznych. Oddanie do użytku ostatniego etapu planowane jest na I kwartał 2022 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA