REKLAMA

Opinie o Krajowe Centrum Innowacji w Logistyce i eGospodarce (12)

Napisz komentarz
dantal
cesc
Greta
Ładny budynek -o wszystkim pomyślano parkingi sale wykładowe no widać zę to przemyslana i bardzo konstruktywna wiele wnosząca inwestycja mam nadzieję że szybko się zwróci
CiotkaStasia
45232_1000x.jpg
CiotkaStasia
45231_1000x.jpg
CiotkaStasia
45230_1000x.jpg
CiotkaStasia
45229_1000x.jpg
CiotkaStasia
45228_1000x.jpg
CiotkaStasia
45227_1000x.jpg
Kajtman
Ponad 21 mln zł będzie kosztować rozpoczęta w marcu rozbudowa Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Budowa zostanie zrealizowana w stanie surowym do końca października, a zakończenie całej inwestycji ma nastąpić w grudniu 2012 r.

Inwestycja realizowana jest w centrum miasta. "Obejmuje powstanie nowoczesnego budynku laboratoryjno-biurowego na potrzeby Krajowego Centrum Innowacji w Logistyce i e-Gospodarce" - poinformowała we wtorek PAP Ilona Kużaj-Aydar z Instytutu Logistyki i Magazynowania.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Skanska rozpoczęła budowę Krajowego Centrum Innowacji w Logistyce i eGospodarce - obiektu laboratoryjno-biurowego przy ul. Estkowskiego w Poznaniu. Inwestorem jest Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.

Budynek będzie się składać z czterech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Jego kubatura wyniesie ponad 16 tys. m sześc., a powierzchnia użytkowa niemal 4,8 tys. m kw.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Budynek będzie mieścić pomieszczenia biurowe, część laboratoryjną, sale szkoleniowe oraz parking podziemny i pomieszczenia techniczne (piwnica). Obiekt składać się będzie z dwóch brył: przeszklonego atrium oraz części biurowej. Dodatkowo przy wejściu od ul. Szyperskiej planuje się parterową część zawierającą m.in. strefę wejścia do laboratoriów.
REKLAMA