Nowy najemca w Galerii Dębiec

Nowy najemca w Galerii Dębiec

Poznań
REKLAMA

Galeria Dębiec poszerza ofertę usługową dla klientów. Do grona najemców dołączył salon fryzjersko-kosmetyczny Wonderland Hair&Beauty. Planowane otwarcie odbędzie się we wrześniu br.

 

Inwestor Galerii Dębiec zlokalizowanej w Poznaniu, firma RED Real Estate Development, podpisał umowę z nowym najemcą. Salon fryzjersko-kosmetyczny Wonderland Hair&Beauty zajmie lokal o powierzchni 74 mkw. na I piętrze Galerii.

 

REKLAMA

Oferta nowego punktu usługowego obejmie szeroką paletę usług fryzjerskich i kosmetycznych. Dodatkowo Wonderland Hair&Beauty będzie wyróżniał się indywidualnie zaprojektowanym wnętrzem stylizowanym na małą galerię sztuki. Poza korzystaniem z najwyższej jakości usług klienci będą mogli odpocząć w artystycznie zaprojektowanych wnętrzach. Decyzja właścicielki o otworzeniu salonu w Galerii Dębiec opiera się na ocenie potencjału dzielnicy, która jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Poznania, a także z okolicznymi miejscowościami. Dębiec to także rejon, w którym powstają nowe budynki mieszkalne i biurowe.

 

Galeria Dębiec

Galeria Dębiec znajduje się na południu Poznania, w bliskiej odległości od autostrady A2, przy ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 384. To dwupoziomowe centrum handlowe zapewnia mieszkańcom tej części miasta i okolicznych miejscowości wygodne i szybkie codzienne zakupy. Głównym najemcą jest Biedronka, plac zabaw dla dzieci Kinder Park i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven. Na blisko 10 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się sklepy zarówno dużych sieciowych marek: PEPCO, KiK czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Oferta Galerii cały czas się rozwija. Do dyspozycji klientów dostępne są 340 bezpłatne miejsca parkingowe wewnątrz i na zewnątrz galerii. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA