REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
inwestycja
Pokaż inwestycję
Budynek wielorodzinny przy ul. Zielnej
Wrocław, Zielna
Budynek wielorodzinny, ul. Spółdzielczainwestycja
Pokaż inwestycję
Budynek wielorodzinny, ul. Spółdzielcza
Jelenia Góra, Spółdzielcza
Biedronka, ul. Włady Majewskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Biedronka, ul. Włady Majewskiej
Warszawa, Włady Majewskiej
Zacisze Biemainwestycja
Pokaż inwestycję
Zacisze Biema
Olkusz, Księdza Kanonika Stanisława Gajewskiego
Wrocław: Święta Jadwiga – Medi-system przebuduje zabytkowy szpital na dom opieki [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Święta Jadwiga – Medi-system przebuduje zabytkowy szpital na dom opieki [WIZUALIZACJE]
Warszawska spółka wchodząca w skład francuskiej grupy Orpea zajmie część zespołu klasztornego bonifr...
[Dolny Śląsk] Niemiecki Wezi-tec rozbuduje swoją fabrykę w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Niemiecki Wezi-tec rozbuduje swoją fabrykę w Legnicy
Kolejny zagraniczny inwestor zdecydował się na reinwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem będzie to ro...
[Wrocław] Trwają prace przy rewitalizacji Wyspy Daliowej [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Trwają prace przy rewitalizacji Wyspy Daliowej [ZDJĘCIA]
Trwają prace przy rewitalizacji i kompleksowym, nowym zagospodarowaniu tej najmniejszej, staromiejsk...
Canpack rozbudował za 50 milionów dolarów swój zakład produkcyjny w Brzesku artykuł
Pokaż artykuł
Canpack rozbudował za 50 milionów dolarów swój zakład produkcyjny w Brzesku
Kolejna duża inwestycja firmy Canpack w zakład produkcyjny w Brzesku, w województwie małopolskim. Firma zainwestowała w rozbudowę swojej fabryki w tym mieście kolejne 50 milionów dolarów. Otwarcie nowych linii produkcyjnych wieczek do puszek oraz parku maszynowego miało miejsce we wtorek 22 listopada 2022 roku.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Nowy Tomyśl] Kolejna hala Phoenix Contact Wielkopolska
Nowy Tomyśl
Pod Wrocławiem otwarto nową, dużą fabrykę za 150 milionów złotychartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem otwarto nową, dużą fabrykę za 150 milionów złotych
Kolejna duża inwestycja pod Wrocławiem. Na terenie terenie podwrocławskich Źródeł (gmina Miękinia) 3...
[Wrocław] Włodkowica 7/9inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Włodkowica 7/9
Wrocław, Stare Miasto
W Polsce powstał Klaster Technologii Autonomicznychartykuł
Pokaż artykuł
W Polsce powstał Klaster Technologii Autonomicznych
W dniu 30 stycznia 2025 roku w siedzibie Multidyscyplinarnego Centrum Badawczego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, utworzono Klaster Technologii Autonomicznych. Jednym z głównych pomysłodawców Klastra Technologii Autonomicznych jest generał broni Waldemar Skrzypczak, były Dowódca Wojsk Lądowych.
Palko rozbuduje za 39 milionów złotych zakład produkcyjny w województwie świętokrzyskimartykuł
Pokaż artykuł
Palko rozbuduje za 39 milionów złotych zakład produkcyjny w województwie świętokrzyskim
Krakowski Park Technologiczny wydał, jedenastą w tym roku, decyzję o wsparciu, tym razem dla firmy Palko Sp. z o.o., która rozbuduje swój zakład w miejscowości Gniewęcin, w województwie świętokrzyskim. Kwota inwestycji wyniesie 39 000 000 zł.
Duży tajwański inwestor wybuduje w woj. śląskim fabrykę elektroniki samochodowejartykuł
Pokaż artykuł
Duży tajwański inwestor wybuduje w woj. śląskim fabrykę elektroniki samochodowej
Szykuje się kolejna zagraniczna inwestycja w województwie śląskim. Tym razem z branży elektroniki samochodowej. Swoją fabrykę w Polsce chce wybudować znana, globalna firma Compal Electronics, z siedzibą na Tajwanie.
Hiszpańska firma Mecalux rozbuduje fabrykę w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Hiszpańska firma Mecalux rozbuduje fabrykę w Gliwicach
Kolejne dobre wiadomości z województwa śląskiego. Hiszpańska firma Mecalux, jeden z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania, zrealizuje kolejną nową inwestycję w Gliwicach.
ANWIL z Grupy ORLEN zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych we Włocławkuartykuł
Pokaż artykuł
ANWIL z Grupy ORLEN zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych we Włocławku
ANWIL z Grupy ORLEN w ramach nowego projektu inwestycyjnego rozpocznie budowę gazowego źródła pary. Podpisana umowa o wartości prawie 250 milionów złotych pozwoli na wdrożenie bardziej ekologicznych rozwiązań, dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanych kotłów. Nowa instalacja wraz z częścią istniejących źródeł pary zabezpieczy obszary produkcyjne spółki, ale również nową trzecią linię do produkcji nawozów.
Mniej odpadów na składowiskach dzięki nowej inwestycji w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
Mniej odpadów na składowiskach dzięki nowej inwestycji w Lublinie
Instalacja przetwarzania odpadów komunalnych z przeznaczeniem odzysku odpadów opakowaniowych powstała w Lublinie dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 15,7 mln zł. Inwestycja przy ul. Metalurgicznej w Lublinie umożliwi ograniczanie masy odpadów składowanych na wysypiskach o 30 tys. ton rocznie.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] 3M Aerospace & Aircraft Maintenance Division
Wrocław, Psie Pole
[Gdynia] Kontenerowe obserwatorium "Infobox"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdynia] Kontenerowe obserwatorium "Infobox"
Gdynia, Śródmieście
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Chełm] McDonald's
Chełm, Zachód
REKLAMA