REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Polska] Co może przerwać dobrą passę rynku biurowegoartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Co może przerwać dobrą passę rynku biurowego
Co zdaniem deweloperów może zahamować rozwój rynku biurowego w Polsce? Jakie czynniki mogą wpłynąć n...
[Warszawa] Ratuszowa 6 – nowa miejscówka na kulturalnej i kulinarnej mapie Warszawyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Ratuszowa 6 – nowa miejscówka na kulturalnej i kulinarnej mapie Warszawy
Posesja sąsiadująca z warszawskim Parkiem Praskim, na której ma powstać nowoczesne centrum kulturaln...
[Poznań] Galeria Poznań Plaza przeprowadzi odświeżenie wnętrzartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Galeria Poznań Plaza przeprowadzi odświeżenie wnętrz
Wnętrza galerii Poznań Plaza, należącej do grupy Klépierre, w najbliższych miesiącach zostaną odświe...
[Gdańsk] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączeniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączenia
Gdańsk
[Poznań] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączeniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączenia
Poznań, Jeżyce
[Wrocław] Osiedle "Spirala Czasu" (Nowe Żerniki, WuWa2)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle "Spirala Czasu" (Nowe Żerniki, WuWa2)
Wrocław, Fabryczna
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]
Kolejny etap budowy najwyższego budynku w Poznaniu na finiszu. Na ostatniej kondygnacji spektakularnego biurowca Andersia Silver już 22 września 2023 r. pojawi się wiecha. Budynek ma zostać oddany do użytku już w połowie 2025 r.
Łódź na nieruchomościowej fali wznoszącejartykuł
Pokaż artykuł
Łódź na nieruchomościowej fali wznoszącej
Łódzkie nieruchomości wyróżniają region i to we wszystkich obszarach rynku. Zainteresowanych mieszkaniami przyciąga duży wybór i ceny znacznie niższe niż w niedalekiej stolicy. Na koniec I połowy br. w ofercie pozostawało 5,7 tys. mieszkań, których ceny wynosiły 9,2 tys. zł za mkw. – wynika z danych CBRE.
Biurowiec Ogrodowa 8 Office w Łodzi z nowym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec Ogrodowa 8 Office w Łodzi z nowym najemcą
Od lipca br. nowym najemcą budynku Ogrodowa 8 Office jest firma Intereko Energia. Firma jest liderem w dziedzinie zrównoważonych systemów gospodarki odpadami, a jej wyróżnik to innowacyjne podejście do segregacji odpadów i odnajdywania w nich potencjalnej wartości, dzięki której mogą zostać przywrócone do obiegu gospodarczego.
OKAM podpisał umowę na finansowanie warszawskiej inwestycji CITYFLOWartykuł
Pokaż artykuł
OKAM podpisał umowę na finansowanie warszawskiej inwestycji CITYFLOW
OKAM, deweloper z ponad 19-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, zawarł umowę z PKO Bankiem Polskim. Jej przedmiotem jest finansowanie realizacji pierwszego etapu inwestycji CITYFLOW przy Redutowej w Warszawie. W ramach I fazy projektu powstanie ponad 300 mieszkań, a całą inwestycję charakteryzować będzie szereg udogodnień i rozwiązań prośrodowiskowych. Zakończenie projektu przewidziane jest na I kwartał 2025 roku.
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie i otwiera nowe biuro w Warszawie artykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie i otwiera nowe biuro w Warszawie
LeverX, amerykańska firma z główną siedzibą w Miami, otworzyła biuro w Warszawie. Firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, które pomaga przedsiębiorstwom zautomatyzować procesy biznesowe, zdecydowała się na otwarcie drugiego biura w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku. Firma, zatrudniająca w Polsce już ponad 310 osób, planuje powiększyć swój zespół o 30%. LeverX dąży do zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia dla klientów nad Wisłą.
Kolejna wielka inwestycja GLP pod Wrocławiem i setki nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja GLP pod Wrocławiem i setki nowych miejsc pracy
GLP, wiodąca międzynarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości logistyczne, cyfrową infrastrukturę i energię odnawialną, jest na finiszu budowy ostatniej hali w wielkim kompleksie Wrocław V Logistics Centre w Magnicach, w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Budynek o powierzchni ponad 67 tys. mkw. powstał zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie „Outstanding” i zapewni wiele udogodnień dla pracowników. Powstaną setki nowych miejsc pracy.
Dwaj światowi giganci działający we Wrocławiu łączą siły. Zwiększają też zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Dwaj światowi giganci działający we Wrocławiu łączą siły. Zwiększają też zatrudnienie
Dwie wielkie, światowe firmy GlobalLogic i Nokia łączą siły, by przyspieszyć innowacje w rozwiązaniach 5G dla przedsiębiorstw. Obie firmy działają od wielu lat w stolicy Dolnego Śląska. Systematycznie zwiększają zatrudnienie we Wrocławiu i stale się rozwijają. Poszukują też kolejnych nowych specjalistów.
Globalna firma ROCKWOOL zwiększa zatrudnienie i powierzchnię biurową w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
Globalna firma ROCKWOOL zwiększa zatrudnienie i powierzchnię biurową w Poznaniu
Kolejna wielka, znana, globalna firma stawia na stolicę Wielkopolski. ROCKWOOL, duński producent szerokiej gamy wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego, powiększa swoją siedzibę w poznańskim biurowcu Nowy Rynek D. Związane jest to ze wzrostem zatrudnienia w ROCKWOOL GBS w Poznaniu.
[Poznań] Starołęka, czas startartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Starołęka, czas start
Wiele jest w Poznaniu dzielnic, które przeżywają drugą młodość, bądź dostają szansę na rewitalizację...
[Wrocław] Rafin Developer zaprasza na targi MuratorExpo Nowy DOM nowe MIESZKANIE już w weekendartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rafin Developer zaprasza na targi MuratorExpo Nowy DOM nowe MIESZKANIE już w weekend
Już w najbliższy weekend (2-3 września) odbędzie się kolejna edycja targów MuratorExpo Nowy DOM nowe...
Będą wielkie inwestycje wokół dworca i stacji Bielsko-Biała Głównaartykuł
Pokaż artykuł
Będą wielkie inwestycje wokół dworca i stacji Bielsko-Biała Główna
Przedstawiciele Polskich Kolei Państwowych S.A., Polskich Linii Kolejowych S.A. oraz Miasta Bielsko-Biała podpisali 13 marca dokumenty regulujące współpracę przy zagospodarowaniu kolejowych gruntów. Dzięki temu przy stacji Bielsko-Biała Główna powstaną m.in. centrum przesiadkowe integrujące różne środki transportu, nowoczesne centrum sterowania ruchem kolejowym i zaplecza techniczne oraz inwestycje o charakterze komercyjnym. W wydarzeniu wzięli udział sygnatariusze porozumienia oraz wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski.
[Warszawa] Od biur w kamienicach do luksusowych wieżartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Od biur w kamienicach do luksusowych wież
Ponad 20 lat temu komercyjny rynek nieruchomości w naszym kraju praktycznie nie istniał, teraz Warsz...
[kujawsko-pomorskie] Sklep z klockami Lego we Wzorcowni Włocławekartykuł
Pokaż artykuł
[kujawsko-pomorskie] Sklep z klockami Lego we Wzorcowni Włocławek
W centrum handlowym Wzorcownia otworzył się salon marki Top Toys, z klockami LEGO.
Amerykański koncern Cummins otworzył Europejskie Centrum Odbudowy Silników w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Cummins otworzył Europejskie Centrum Odbudowy Silników w Krakowie
Kolejna amerykańska inwestycja w Małopolsce. Koncern Cummins oficjalnie zainaugurował działanie swojego nowego Europejskiego Centrum Odbudowy Silników o dużej mocy w Krakowie. Jest to pierwsza tego typu inwestycja na naszym kontynencie.
REKLAMA