REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Szwedzki SEB Bank wynajmuje biura w ArtN Fabryce Norblina w Warszawie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Szwedzki SEB Bank wynajmuje biura w ArtN Fabryce Norblina w Warszawie [FILM]
Do powstającego na warszawskiej Woli multifunkcyjnego kompleksu Fabryka Norblina należącego do Grupy...
Evolution otwiera centrum inżynieryjne w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Evolution otwiera centrum inżynieryjne w Warszawie
Twórca i dostawca oprogramowania do gier online firma Evolution inwestuje w Polsce. Na miejsce uloko...
Kolejne zabytkowe kamienice przy Księcia Witolda przejdą renowacjęartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zabytkowe kamienice przy Księcia Witolda przejdą renowację
W kamienicach przy Księcia Witolda 42 i 44, tuż przy budynku dawnego Głównego Urzędu Celnego, powsta...
WroSat, czyli pierwszy studencki nanosatelita z Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
WroSat, czyli pierwszy studencki nanosatelita z Wrocławia
Wrocławski Park Technologiczny objął patronatem projekt WroSat, w ramach którego powstanie pierwszy...
[mazowieckie] MLP Group podpisał umowę najmu magazynów z MarcPol Spółka Akcyjnaartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] MLP Group podpisał umowę najmu magazynów z MarcPol Spółka Akcyjna
MLP Group wynajęła firmie MarcPol S.A. około 1 000 m2 powierzchni magazynowej w centrum logisty...
[małopolskie] Nowy apartamentowiec na Bukowej Górze już na przełomie rokuartykuł
Pokaż artykuł
[małopolskie] Nowy apartamentowiec na Bukowej Górze już na przełomie roku
Już w okresie karnawału w krajobrazie wiślańskiej Bukowej Góry będzie królował kolejny luksusowy apa...
[śląskie/mazowieckie] Auto Partner powiększa powierzchnię magazynów o 19 tys. mkw.artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie/mazowieckie] Auto Partner powiększa powierzchnię magazynów o 19 tys. mkw.
Auto Partner, importer i dystrybutor części samochodowych, powiększy dotychczas zajmowaną powierzchn...
Warszawa: Wilcza 19 – zabytkowa kamienica w Śródmieściu wypięknieje za sprawą RealCo [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Wilcza 19 – zabytkowa kamienica w Śródmieściu wypięknieje za sprawą RealCo [WIZUALIZACJE]
Historia budynku przy ulicy Wilczej sięga XIX wieku. Przez lata zmieniała się jego forma. Teraz odre...
Ponad 700 mieszkań powstanie w nowych etapach osiedla Ceglana Park w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 700 mieszkań powstanie w nowych etapach osiedla Ceglana Park w Katowicach
Develia otrzymała pozwolenie na budowę kolejnych 700 mieszkań na osiedlu Ceglana Park w Katowicach....
[Wrocław] I2 Development ponownie inwestuje na Oporowieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] I2 Development ponownie inwestuje na Oporowie
1 marca jeden z największych wrocławskich deweloperów – i2 Development otrzymał pozwolenie na b...
[Kraków] Remont Konserwatorski Elewacji oraz Dachu, ul. Limanowskiego 14inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Remont Konserwatorski Elewacji oraz Dachu, ul. Limanowskiego 14
Kraków, Podgórze, Limanowskiego 14
inwestycja
Pokaż inwestycję
Rewitalizacja parku obok Dworu Czeczów
Kraków, Podgórze, Stary Bieżanów
[Kraków] Synagoga Izaaka Jakubowiczainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Synagoga Izaaka Jakubowicza
Kraków, Śródmieście, Jakuba 21
Wrocławska firma SatRev S.A. wybuduje na Dolnym Śląsku pierwszą w Polsce fabrykę nanosatelitówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocławska firma SatRev S.A. wybuduje na Dolnym Śląsku pierwszą w Polsce fabrykę nanosatelitów
Na Dolnym Śląsku powstanie pierwsza w Polsce fabryka nanosatelitów. Wrocławska firma z branży kosmicznej SatRev S.A. podpisała list o współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną (LSSE) i planuje zrealizowanie na jej terenie fabryki produkującej nanosatelity w ilościach komercyjnych.
Dzięki inwestycją zwiększają się możliwości linii kolejowych do portów w Szczecinie i Świnoujściu [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Dzięki inwestycją zwiększają się możliwości linii kolejowych do portów w Szczecinie i Świnoujściu [ZDJĘCIA]
Przebudowane tory do portów w Szczecinie i Świnoujściu zwiększają efektywność kolei oraz możliwości obsługi żeglugi morskiej. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kończą projekt wart około 1,5 mld zł – współfinansowany z unijnego Instrumentu CEF "Łącząc Europę". Organizacja prac zapewnia stały dojazdu pociągów do nabrzeży.
TAT na Swojczyce. Wiemy, jak będzie wyglądać nowa trasa [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
TAT na Swojczyce. Wiemy, jak będzie wyglądać nowa trasa [WIZUALIZACJE]
Projektowanie nowej trasy autobusowo-tramwajowej na Swojczyce jest już na ostatniej prostej. Oprócz 2 kilometrów torowiska, powstanie także nowa pętla z parkingiem dla 166 aut, ta na Sępolnie zostanie przebudowana, a na trasie pojawi się 15 przystanków. Przetarg na budowę miasto chce rozpisać w najbliższe wakacje.
Tramwaj na Zieloną Białołękę coraz bliżej artykuł
Pokaż artykuł
Tramwaj na Zieloną Białołękę coraz bliżej
Tramwaje Warszawskie ogłosiły w czwartek 7 marca przetarg na zaprojektowanie trasy tramwajowej na wschodnią część Białołęki. Budowa tej oczekiwanej przez mieszkańców dzielnicy inwestycji powinna rozpocząć się w 2028 roku.
W ramach KDP pod Łodzią powstanie nowoczesna, wielofunkcyjna stacja kolejowa [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W ramach KDP pod Łodzią powstanie nowoczesna, wielofunkcyjna stacja kolejowa [WIZUALIZACJE]
Odcinek Warszawa – Łódź będzie pierwszym fragmentem Kolei Dużych Prędkości w Polsce. To na tej trasie znajdzie się nowa stacja w Brzezinach – mieście powiatowym pozbawionym dotychczas jakiegokolwiek dostępu do transportu kolejowego. Inwestycja to ogromny postęp w walce z wykluczeniem komunikacyjnym oraz impuls dla gospodarki regionu.
Pół miliarda euro wsparcia UE dla dwóch wielkich inwestycji kolejowych w ramach CPKartykuł
Pokaż artykuł
Pół miliarda euro wsparcia UE dla dwóch wielkich inwestycji kolejowych w ramach CPK
Podczas wtorkowej konferencji w Warszawie zaprezentowano wyniki dwóch projektów dofinansowanych ze środków unijnych w ramach Instrumentu "Łącząc Europę" (CEF). Mowa o tzw. kolejowym „Y” oraz tunelu dalekobieżnym w Łodzi. W wydarzeniu udział wzięli m.in. wiceminister infrastruktury Piotr Malepszak, wiceminister funduszy i polityki regionalnej Jan Szyszko, członek zarządu CPK Marcin Michalski oraz zastępca dyrektora CUPT Sylwia Cieślak-Wilk.
Gdańsk: Ostatnia duża nieruchomość w Porcie Wewnętrznym wystawiona do przetarguartykuł
Pokaż artykuł
Gdańsk: Ostatnia duża nieruchomość w Porcie Wewnętrznym wystawiona do przetargu
Licząca prawie 8 ha działka, potocznie zwana „Rybką”, znajdująca się w sąsiedztwie „Fosforów”, ma szansę zostać zagospodarowana. Zadanie to wpisuje się w długoterminową strategię inwestycyjną Zarządu Morskiego Portu Gdańsk w zakresie rozwoju Portu Wewnętrznego. Pod koniec 2023 r. zakończona została przebudowa rejonu Nabrzeża Przemysłowego, inwestycja, która w zdecydowany sposób poprawiła komunikację w okolicy wystawionej do przetargu nieruchomości. Był to punkt wyjścia do komercjalizacji tego terenu.
REKLAMA