REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[wielkopolskie] Osiedle Tulipanowe blisko rodzinyartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Osiedle Tulipanowe blisko rodziny
Dom to ważne miejsce dla całej rodziny. Z jednej strony przeżywamy w nim najpiękniejsze chwile nasze...
[Olsztyn] Szkoła muzyczna zagości w Aura Centrumartykuł
Pokaż artykuł
[Olsztyn] Szkoła muzyczna zagości w Aura Centrum
Aura, usytuowana w samym centrum Olsztyna, tuż obok zabytkowego rynku, to prawdziwe serce miasta. Wy...
Rusza proces zwolnień grupowych w QEMETICA Soda Polska w Janikowie artykuł
Pokaż artykuł
Rusza proces zwolnień grupowych w QEMETICA Soda Polska w Janikowie
QEMETICA Soda Polska informuje o rozpoczęciu kolejnego etapu hibernacji zakładu produkcyjnego w Janikowie (powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie). W ramach tego procesu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rusza procedura zwolnień grupowych. To najtrudniejszy, ale niezbędny krok w procesie dostosowawczym do zmieniających się realiów rynkowych i długofalowego planu stabilizacji działalności.
firma
Pokaż firmę
Doradca kredytowy Anetta Girtler
Augustów, rynek Zygmunta Augusta 11/1 piętro
[Buk] Hala z regałami systemowymi dla firmy Wavin Metalplast Bukinwestycja
Pokaż inwestycję
[Buk] Hala z regałami systemowymi dla firmy Wavin Metalplast Buk
Buk, Piekary
[Sopot] Dom dla osób niepełnosprawnych intelektualnieinwestycja
Pokaż inwestycję
[Sopot] Dom dla osób niepełnosprawnych intelektualnie
Sopot, Władysława IV
Biurowiec Forum 76 w Łodzi przejdzie metamorfozę [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec Forum 76 w Łodzi przejdzie metamorfozę [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Jeden z najstarszych budynków biurowych w Łodzi, Forum 76 przy al. Piłsudskiego 76 na Widzewie, przejdzie metamorfozę pod okiem artystów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsce
Niestety mamy złą wiadomość. Kolejny globalny koncern zdecydował się na zamknięcie fabryki w Polsce. Tym razem jest to ABB. międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu, w Szwajcarii. Firma działa w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka; producent stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej, aparatur rozdzielczych wysokich, średnich oraz niskich napięć.
W województwie pomorskim powstanie fabryka sportowych zawieszeń samochodowychartykuł
Pokaż artykuł
W województwie pomorskim powstanie fabryka sportowych zawieszeń samochodowych
Kolejna nowa inwestycja w województwie pomorskim. Firma z branży automotive Nord Performance zdecydowała się na inwestycję w Rumii. Wybuduje fabrykę sportowych zawieszeń samochodowych. Inwestor otrzymał grant na realizację swojej inwestycji.
Polska firma NBG wybuduje na Mazowszu nowy zakład produkcji pieczywa mrożonego artykuł
Pokaż artykuł
Polska firma NBG wybuduje na Mazowszu nowy zakład produkcji pieczywa mrożonego
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w województwie mazowieckim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji (PSI). Tym razem będzie to nowa inwestycja z branży spożywczej. Powstanie w północnej części województwa.
Nie będzie zwolnień w kopalni węgla kamiennego Bobrek w Bytomiuartykuł
Pokaż artykuł
Nie będzie zwolnień w kopalni węgla kamiennego Bobrek w Bytomiu
Minister Przemysłu Marzena Czarnecka spotkała się w piątek 5 lipca 2024 roku z przedstawicielami wszystkich związków zawodowych działających w kopalni Bobrek, by omówić aktualną sytuację zakładu. Marzena Czarnecka potwierdziła wcześniejsze stanowisko resortu, że nikt z pracowników zakładu nie straci pracy.
OPmobility Lighting zainwestuje 186,8 mln zł w nową fabrykę pod Lublinem. Powstanie centrum produkcji elektroniki do oświetlenia samochodowegoartykuł
Pokaż artykuł
OPmobility Lighting zainwestuje 186,8 mln zł w nową fabrykę pod Lublinem. Powstanie centrum produkcji elektroniki do oświetlenia samochodowego
Kolejna duża inwestycja produkcyjna na wschodzie Polski. Spółka OPmobility Lighting Kraków (należąca do francuskiej grupy OPmobility), zrealizuje jedną z największych inwestycji przemysłowych w województwie lubelskim. Spółka otrzymała publiczne wsparcie od polskiego rządu (Ministerstwa Rozwoju i Technologii) na projekt wart co najmniej 186,8 mln zł, który obejmuje budowę nowego zakładu produkcyjnego w miejscowości Niemce pod Lublinem (powiat lubelski). Dzięki inwestycji powstanie co najmniej 50 nowych miejsc pracy, w tym znacząca część dla specjalistów z wyższym wykształceniem.
 Consulting Pohlfirma
Pokaż firmę
Consulting Pohl
Zgorzelec, Ul. Jeleniogórska 42
Koniec z podatkiem PCC przy nabyciu pierwszego mieszkania z rynku wtórnego w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Koniec z podatkiem PCC przy nabyciu pierwszego mieszkania z rynku wtórnego w Polsce
26 maja Sejm przyjął ustawę, która likwiduje konieczność opłacenia 2% podatku PCC przy zakupie pierwszego mieszkania z rynku wtórnego. To znacząca ulga, zwłaszcza dla młodych osób, które często zmuszone były płacić wysokie podatki przy nabyciu używanej nieruchomości.
Znana jest data otwarcia nowego parku handlowego w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Znana jest data otwarcia nowego parku handlowego w Łodzi
Znana jest data otwarcia parku handlowego przy ul. Kolumny 6/36 w Łodzi. Pierwsi klienci zrobią tu zakupy już w najbliższy czwartek, 11 kwietnia, zapowiada Greenman Poland. Tym samym zakończy się trwająca od lata 2023 roku rozbudowa centrum handlowego Nowa Górna.
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracownikówartykuł
Pokaż artykuł
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracowników
Wielki piec nr 3 w Dąbrowie Górniczej ma zostać ponownie uruchomiony później niż wcześniej zapowiadano. Decyzja zarządu ArcelorMittal Poland wzbudziła niepokój wśród załogi zakładu. Pracownicy obawiają się powtórki scenariusza z krakowskiej huty koncernu, gdzie kilka lat temu tymczasowe zatrzymanie wielkiego pieca skończyło się jego trwałym wygaszeniem.
ArcelorMittal Poland kontynuuje inwestycje w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
ArcelorMittal Poland kontynuuje inwestycje w Krakowie
Przez dwie dekady obecności w Polsce koncern zainwestował w obie walcownie już prawie 2,5 mld zł. Zakończony niedawno projekt budowy pieców wodorowych w wyżarzalni krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland pochłonął 52 mln zł. Blachy wyżarzane są teraz bez użycia amoniaku, co w dłuższej perspektywie przyniesie wymierne korzyści środowiskowe – już teraz pozwoliło zmniejszyć emisję CO2 z procesu o 50 proc. Instalacja jest obecnie w fazie rozruchu.
Bulevar Verdeinwestycja
Pokaż inwestycję
Bulevar Verde
Kraków, Nowa Huta
[Warszawa] Galeria Młociny w Warszawie otwartaartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Galeria Młociny w Warszawie otwarta
23 maja to długo wyczekiwana data otwarcia kolejnego obiektu handlowego w Warszawie. Tym razem inwes...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Grudziądz] Grudziądzki Park Przemysłowy
Grudziądz
REKLAMA