W centrum Warszawy powstają dwie 95-metrowe wieże Towarowa Towers FS&P Arcus Sp. z o.o.

W centrum Warszawy powstają dwie 95-metrowe wieże Towarowa Towers

FILM
Orzech
Orzech
REKLAMA

Trwa budowa dwóch 95-metrowych wież Towarowa Towers położonych w zachodnim centrum miasta, przy ulicy Prostej w Warszawie. To kolejna inwestycja premium Asbud Group w pobliżu Ronda Daszyńskiego.

Cały kompleks, zaplanowany przez Asbud Group, będzie składał się z dwóch bliźniaczych 29-kondygnacyjnych wież oraz 3 niższych budynków apartamentowych o podwyższonym standardzie, które powstaną w późniejszym etapie. Łącznie w całym kompleksie znajdzie się około 900 lokali.

Za projekt architektoniczny odpowiada FS&P Arcus Sp. z o.o.

– Kompleks ten pokazuje konsekwentność Asbud w dostarczaniu na rynek kolejnego zrównoważonego produktu, który przyczyni się do rozwoju miasta, a mieszkańcom zaoferuje, komfort i wysoką jakość w atrakcyjnych cenach na tle innych porównywalnych projektów premium – mówi Raied Tanous, CEO Asbud Group.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA

Kompleks, który powstanie zaledwie minutę spacerem od metra Rondo Daszyńskiego, będzie pełnił przede wszystkim funkcję mieszkaniową, ale na parterach umieszczone zostaną również lokale usługowe. Dobrze zbilansuje się to z sąsiadującą okolicą, w której znajdują się obecnie głównie biurowce klasy A.

Wieże zostaną zbudowane z wysokiej jakości materiałów – połączenia aluminium i szkła. Część elewacji oświetli iluminacja, która nada bryle ciekawego rytmu nocą.

WIZUALIZACJE:

FS&P Arcus Sp. z o.o.
FS&P Arcus Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA