Galeria handlowa Karuzela w Mrągowie otwiera się 16 grudnia

Galeria handlowa Karuzela w Mrągowie otwiera się 16 grudnia

warmińsko-mazurskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Galeria Karuzela zlokalizowana jest w centrum Mrągowa, przy ulicy Wojska Polskiego 22. Obiekt znajduje się w zasięgu około 32 tysięcy mieszkańców miasta oraz okolic.
Będzie to piąta Karuzela w Polsce po działających już obiektach w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim, Turku i Lublińcu. W chwili obecnej trwają budowy dwóch kolejnych obiektów w Gołdapi i we Wrześni. Obiekt w Mrągowie o powierzchni 3 600 m2 został w pełni wynajęty takim sklepom jak: Stokrotka, Jysk, Martes Sport, Pepco, Apteka Arnika oraz Piekarnia Tyrolska. 
REKLAMA
– „Zapraszamy mieszkańców Mrągowa i okolicznych miejscowości do Galerii Karuzela już od 16 grudnia. Oferta handlowa jest dopasowana do potrzeb klientów, które wnikliwie zbadaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Najemcy Galerii znajdują się na liście najbardziej pożądanych sklepów” – mówi Grzegorz Pękalski z Retail Concept, która w pełni skomercjalizowała galerię.
Inwestor – firma Tower Mrągowo Sp. z o.o. rozpoczyna przygotowania do realizacji drugiej fazy projektu. Generalnym wykonawcą jest firma AKS Biskupiec.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA