Pod Elblągiem powstanie największy w regionie Rodzinny Park Rozrywki

Pod Elblągiem powstanie największy w regionie Rodzinny Park Rozrywki

warmińsko-mazurskie
REKLAMA
Spółka REA GROUP, operator terenu rekreacyjnego i jednego z najpopularniejszych punktów obsługi podróżnych na trasie z Gdańska do Warszawy przygotowuje się do zagospodarowania nieruchomości o powierzchni 60 ha położonej na trasie szybkiego ruchu S7 przy obwodnicy Elbląga.
Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki ma przyjąć pierwszych gości przed długim weekendem majowym. Dzięki lokalizacji oraz atrakcyjnej ofercie miejsce ma szansę stać się nową atrakcją turystyczną na Warmii i Mazurach.
Nowa Holandia to unikalny teren zielony o powierzchni 60 ha z własną siecią kanałów o łącznej długości 12 km łączącą malowniczo położone wyspy rozsiane między akwenami wodnymi w sąsiedztwie Jezioro Drużno i Kanału Elbląskiego. Miejsce jest doskonale znane kierowcom podróżującym z Trójmiasta przez Mazury do Warszawy, sąsiadując ze stacją benzynową SHELL oferuje pełną obsługę z parkingami również dla przewozów wielkogabarytowych oraz punktami gastronomicznymi. Atutem Nowej Holandii jest doskonałe skomunikowanie przy trasie S7 Gdańsk-Warszawa blisko węzłów drogowych S22 do autostrady A1 oraz przejścia granicznego z Obwodem Kaliningradzkim Mamonowo-Grzechotki.
REKLAMA
Spółka REA GROUP zarządzająca obiektem rozpoczyna nowy projekt inwestycyjny związany z uruchomieniem największego w regionie Rodzinnego Parku Rozrywki. W ofercie parku znajdą się strefy tematyczne ulokowane na wyspach, których zwiedzanie ułatwi gościom tworzona właśnie koncepcja sieci ścieżek edukacyjnych i transportu wodnego. Znakiem rozpoznawczym obiektu Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki będą gigantyczne zjeżdżalnie pneumatyczne widoczne z kilku kilometrów na trasie dojazdowej do parku. Ofertę uzupełnią nowe punkty handlowe i gastronomiczne.
Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki to naturalny, kolejny etap rozwoju, miejsca mającego dobrą markę wśród kierowców podróżujących S7, turystów odwiedzających Nas w sezonie wakacyjnym oraz obywateli Rosji odwiedzających region w ramach Małego Ruchu Przygranicznego wprowadzonego w lipcu 2012 r.” – informuje przedstawiciel Inwestora. Wg prognozy GDDKiA dobowe natężenie ruchu w obu kierunkach w tej lokalizacji wzrośnie do 2035 r. do ponad 44 000 pojazdów na dobę.
Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki ma przyjąć pierwszych gości przed długim weekendem majowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie miejsce ma szansę stać się nową atrakcją turystyczną na Warmii i Mazurach, szybki i łatwy dojazd trasą S7 powinien dodatkowo skusić turystów wypoczywających w Trójmieście lub na Mierzi Wiślanej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA