REKLAMA

Opinie o [Warszawa] Budynek wielorodzinny "Dom na Dolnej" (2)

Napisz komentarz
alsen strasse 67
10418_1000x.jpg10419_1000x.jpg
alsen strasse 67
Dobry adres na Starym Mokotowie
Są w Warszawie dzielnice, których mieszkańcom zazdrości się adresu - ciekawe, piękne, niepowtarzalne. W nich najchętniej osiedlają się ludzie poszukujący czegoś więcej niż tylko własne M. Jednym z takich miejsc na stołecznej mapie jest Mokotów. To tu stanie Dom na Dolnej. Budynek, w którego nazwie słowo dom nie jest tylko pustym ozdobnikiem.
Otoczenie zielonych parków
Mokotów - to jedno z tych miejsc w Warszawie, gdzie udało się zachować tradycję zwartej, miejskiej zabudowy i zieleń parków, nie rezygnując przy tym z udogodnień nowoczesności. Przy dynamicznym tempie rozwoju stolicy, tutaj wciąż łatwiej odnaleźć równowagę i dobre proporcje między pośpiechem i odpoczynkiem. Między zielenią, ulicą i własnym podwórkiem.
Kameralny, sześciopiętrowy budynek
Dom na Dolnej to dobra architektura, wygodne mieszkanie w ładnej dzielnicy, ale przede wszystkim - indywidualny styl i dobre samopoczucie. W takich kilkupiętrowych domach łatwiej niż na wielkich osiedlach jest poznać sąsiadów i mieć realny wpływ na przestrzeń wspólną. W Domu na Dolnej znajdzie się 47 wygodnych mieszkań i apartamentów. Komfort mieszkańców podniosą połączony z recepcją w holu głównym system kontroli dostępu oraz całodobowy monitoring. Sala bilardowa zachęci do miłych, sąsiedzkich spotkań. Prosta sylwetka, regularne podziały elewacji i stylowe wnętrza Domu na Dolnej łączą się w spójny projekt, wpisany w tradycyjną architekturę dzielnicy.
 więcej informacji: http://www.domnadolnej.pl/
REKLAMA