Mieszkanie na start w dobrej lokalizacji

Mieszkanie na start w dobrej lokalizacji

Wrocław
Meredith
Słoneczny Zakątek
adresWrocław, Babiego lata
inwestorWPBM
REKLAMA

Szukasz swojego pierwszego w życiu mieszkania? Takiego, z którego błyskawicznie przedostaniesz się do tętniącego życiem serca Wrocławia, a które jednocześnie pozwoli Ci odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku na łonie natury? Idealnym rozwiązaniem będzie zatem Słoneczny Zakątek.

 

To kompleks pięciu budynków wielorodzinnych, usytuowany przy ulicy Babiego Lata – pomiędzy Krzycką a Skarbowców – w cenionej wrocławskiej dzielnicy, czyli na Krzykach. Łącznie znajdzie się tam ponad 260 mieszkań.

 

Słoneczny Zakątek, wybudowany przez cieszącego się znakomitą renomą wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom”, oferuje mieszkania na każdą kieszeń, co na pewno – zwłaszcza w przypadku młodych osób rozglądających się za swoim pierwszym w życiu M – będzie nie lada atutem.

Świetnym przykładem są dwa konkretne lokale.

Za nieco ponad 235 tysięcy złotych możesz kupić ponad 41-metrowe mieszkanie w budynku E, w którym znalazło się miejsce m.in. na garderobę, sypialnię i spory salon z aneksem kuchennym.

Z kolei już za niespełna 169 tys. złotych możesz stać się właścicielem przytulnej, blisko 28-metrowej kawalerki w budynku C z własnym, trawiastym ogródkiem.

 

Słoneczny Zakątek może okazać się strzałem w dziesiątkę również dla młodych rodzin. Bliskość kilku parków: przede wszystkim położonego nieopodal Klecińskiego, a także – tylko niewiele dalej – Południowego i Grabiszyńskiego, gwarantuje, że na spacery z maluchami nie trzeba będzie wybierać się w odległe rejony miasta.

REKLAMA

 

To więc doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcąc wyprowadzać się daleko poza centrum, marzą też o mieszkaniu w miejscu, w którym można wypocząć na łonie natury i napawać wzrok odprężającymi widokami.

 

Nie tylko jednak parki stanowią o atrakcyjności tej lokalizacji – w pobliżu znajduje się m.in. tor wyścigów konnych na Partynicach, potężne centrum handlowe, a także pełna infrastruktura edukacyjna – od przedszkola, przez szkołę podstawową i gimnazjum, aż po liceum i technikum.

 

A jeśli najdzie Cię ochota, by wyskoczyć do centrum, błyskawicznie przedostaniesz się tam zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

 

Nie musisz też obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich – osiedle jest ogrodzone, z kontrolą wjazdu przy szlabanie. Możesz więc być pewny, że nikt niepowołany na teren posesji nie wejdzie. Na osiedlu nie brakuje małej architektury (czyli choćby ławek), jest też funkcjonalny plac zabaw i sporo zadbanej zieleni.

 

Nie ma więc się nad czym zastanawiać – jeśli szukasz niezbyt drogiego mieszkania na start, w dobrej lokalizacji, bezpiecznego i położonego w bezpośredniej bliskości terenów zielonych, Słoneczny Zakątek powinien być Twoim pierwszym wyborem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA