Zakończyła się przebudowa kolejnego odcinka DK22 w woj. pomorskimMateriały prasowe

Zakończyła się przebudowa kolejnego odcinka DK22 w woj. pomorskim

Wojciech.Jenda

Kierowcy mają do dyspozycji równą nawierzchnię drogi i nowy most na Chrząstawie. Po zakończeniu prac i ich odbiorze przywrócono też stałą organizację ruchu. Przebudowa 3-kilometrowego odcinka to kolejny etap prac na DK22 w woj. pomorskim.

O zadaniu

W ramach rozbudowy DK22 z granicy woj. wielkopolskiego/pomorskiego do Buszkowa przebudowano m.in. geometrię istniejącego skrzyżowania, zbudowano nowy ciąg pieszo-rowerowy, doświetlono skrzyżowania, wykonano oznakowanie poziome i pionowe oraz zamontowano urządzenia ochrony środowiska.

REKLAMA