obserwuj
6
10
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 519110 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 519110 PLN
powierzchnia
44,00 m2
cena
519 110,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 797,95 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 519110 PLN2 pokoi Oferta nr: 47252941

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Katowice przy ulicy Mikusińskiego 1 w inwestycji Apartamenty Mikusińskiego
Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 519110  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 519110 PLN w inwestycji Apartamenty Mikusińskiego