obserwuj
6
10
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 543480 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 543480 PLN
powierzchnia
44,00 m2
cena
543 480,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 351,82 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 543480 PLN2 pokoi Oferta nr: 47252943

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Katowice przy ulicy Mikusińskiego 1 w inwestycji Apartamenty Mikusińskiego
Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 543480  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, 543480 PLN w inwestycji Apartamenty Mikusińskiego