REKLAMA

Opinie o Apartamenty Modero Styl (22)

Napisz komentarz
13tilttk
Zastanawiam się nad mieszkaniem w inwestycji przy ul.Ołtaszyńskiej,ale po przeczytaniu komentarzy na temat dewelopera , zaczynam się mocno zastanawiać co dalej. Może po przejściach na Rumiankowej podejdzie do sprawy powaźniej :[ ale i tak chętnie wybiorę się zobaczyć co za cudo wybudowali.
Mychu
W zeszłym roku jakoś na koniec września zapewniano mnie, że do końca roku 2011 będzie wszystko gotowe razem z zieloną architekturą oraz wyremontowaną na koszt dewelopera drogą do Ołtaszyńskiej. Mamy koniec czerwca i jak jest widać.

Dobrze, że się wtedy wycofałem a współczuję tym, którzy dali się nabrać. Paranoja.
oszukana
Cudownie!!!! Zaczęli w 2008r i nadal w budowie .
Wspaniały ten deweloper...
Orzech
7.06.2012

http://www.youtube.com/watch?v=RWV5Qv-emZw


Orzech
7.06.2012

42271_1000x.jpg42270_1000x.jpg42269_1000x.jpg
oszukana
http://www.dom-styl.pl to jest strona dewelopera z budującego inwestycje na Ołtaszyńskiej oraz tą nasza na Rumiankowej
Zobaczcie na referencje, same roboty wykończeniowe. Deweloper z niego żaden. Na wykończeniach może się zna, ale to nie to samo co deweloperka...
oszukana
Dokładnie tak 3 działki dalej jest inwestycja na Rumiankowej (13 mieszkaniowy blok)
Ta inwestycja na Rumiankowej P Jasińskiego jest przekazana nam, tym którzy te mieszkania nabyli.
Zanim jednak tak się stało przeszliśmy przez wiele stresów, nerwów itp serwowanych przez Jasińskiego.
Wyobraźcie sobie, że na naszym budynku deweloper musiał zamontować windę dla osób niepełnosprawnych aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie. To duży koszt. P Sylwester zakupił i zamontował windę. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie po czym P Jasiński przysłał firmę, która montowała windę aby ja zdemontowali i przywieli do niego bo to przecież jego winda jest. Jeden z sąsiadów powstrzymał próbę kradzieży i tak też zostało zgłoszone to na policji.
Ważne jest również to iż od grudnia 2009r staramy sie odzyskać dokumenty budynku od P Sylwestra Jasińskiego. Żadnej reakcji od strony dewelopera. Olewa nas zupełnie i dokumentów nie chce wydać. (kierownik budowy sobie tu mieszka i ma w d...e to wszystko)
Wiecie jak położone są płytki na tarasach? ...jedna na drugą... MASAKRA!!!!
Z zewnątrz wygląda to ładnie ale niestety tylko tak. całe szczęście ze teraz wspólnota dba o budynek i usuwa wszystkie wady
Qchi
WroFanatyk: ta inwestycja jest położona 3 działki dalej od Osiedla Rumiankowego PD SA. TTutaj link do mapy. Jest też street view http://g.co/maps/pv5fa
oszukana
Witam,
Pani Grażyno mieszkam na Rumiankowej i zostałam oszukana przez P Sylwestra Jasińskiego. ZEDDEAD ma racje.
Pan Jasiński pod groźbą nieotrzymania aktu notarialnego kazał nam dopłacić jeszcze po kilkanaście tysięcy zł.
Jeśli będzie ktoś zainteresowany szczegółami i sposobami działania tego Pana to chętnie się nimi podzielę. Mnie nikt nie ostrzegł i do dziś tego żałuje...
Pozdrawiam
Jan Augustynowski
Dzięki ZEDDEAD za informację. Nie mogę znaleźć nigdzie szczegółów inwestycji na Rumiankowej - na investmap, także nic nie ma. Deweloper niestety nie ma również swojej strony internetowej, chyba że nie mogę jej znaleźć. Chciałbym dodać inwestycję na Rumiankowej do naszej bazy i przerzucić te zdjęcia Grażki, może masz znasz więcej detali i dokładną lokalizację inwestycji na Rumiankowej?
ZEDDEAD
Witam.
Dziękuję za pozdrowienia. Swoją wypowiedzią na forum chciałem uświadomić młodym niedoświadczonym ludziom ryzyko jakie jest związane z zakupem mieszkania od developera. Pamiętajcie ze nasze prawo w większości przypadków chroni bandyckie zachowania developerów. Analiza umowy developerskiej u prawnika zorientowanego w temacie to koszt zaledwie 300-400zl a ryzyko jest duże. Sprawdzenie historii finansowej firmy tez nie jest kosztowne. Research na forach internetowych we własnym zakresie może zająć trochę czasu ale uświadomi wam do jak nieczystych zagrań skłonni są prezesi tych firm i ile to kosztuje nabywców. Podsumowując: czasem ruszenie głową zamiast wiara w dobre słowo zaprzyjaźnionego architekta lub ślepe zaufanie do prezesa firmy który ma tylko dobrą prezencję może wam zaoszczędzić wiele pieniędzy i zdrowia. Wybór należy do was. Jestem dość doświadczony w tej materii i mógłbym powymieniać trochę "ale" widocznych na omawianej inwestycji gołym okiem lecz co mi z tego przyjdzie - uszczypliwe i żałosne uwagi na forum.
Opuszczam wiec forum
Adieu!
PS. Drogi KLIEN-cie jeśli jesteś pracownikiem Dom Styl przepraszam i współczuję. Jeśli jesteś rzeczywiście klientem życzę udanej transakcji.
Twoje rozumowanie: "każdy kto jest oszustem dopatruje się wokół tylko oszustów" - jest błędne,
raczej : "każdy kto został w przeszłości oszukany staje się bardziej ostrożny" jest w tym przypadku bardziej trafne.
ZEDDEAD

Panie WroFanatyku - pani Grażka umieściła w poprzednim poście zdjęcia innej inwestycji omawianej firmy z ul. Rumiankowej.

Pani Grażko - jeśli liczyła pani że zastanie tam ruiny budynku to nie dziwię się temu "rozczarowaniu" - proszę się skontaktować z mieszkańcami a doświadczy pani nowego :)
Jan Augustynowski
Witaj Grażka na forum! Czy całe osiedle jest już gotowe? Na zdjęciach widać tylko pojedyncze budynki.
Grażka
Witam wszystkich na forum,
Po wpisie pana ZEDDEAD postanowiłam osobiście zobaczyć budynek przy ul. Rumiankowej....i miło się rozczarowałam:
nowoczesna architektura, kameralny budynek, nic się "nie sypie"
(zdjęcia w załączniku-mam nadzieje ze udało się dołączyć:)-najlepiej sami ocencie.
Myślę ze sam fakt iż kierownik budowy tez tam mieszka o czymś świadczy...
pozdrawiam
28405_1000x.jpg
28402_1000x.jpg
[size=85:smbg5oeg]Osiedla ul.Rumiankowa[/size:smbg5oeg]

28404_1000x.jpg
KLIENT
Myślę ,że nie masz racji ZEDDEAD .Na Rumiankowej wszystko zostało załatwione uczciwie i elegancko .OŁTASZYŃSKA jest też inwestycją prowadzoną w sposób NORMALNY i rzetelny ,dlatego polecam serdecznie wszystkim aby zainteresowali się Ołtaszyńską . Moi znajomi właśnie podpisali umowę przedwstępną .Oni są architektami i znają materię i wiedzą na co zwracać uwagę .Następny klient też kupił apartament .Inwestycja zbliża sie zaraz do finału .Apartamenty są dobrze zaprojektowane .Jeśli człowiek jest normalny to wszystko okazuje się uczciwe, a jeśli się jest samemu nie rzetelnym to tak samo postrzega się świat dokoła ,proste.Uważam ,ze trzeba się zapoznać z tym co chce się kupić i myśleć przy zakupie .Wiem ,że na Ołtaszyńskiej inwestycja jest pewna i uczciwa a to najważniejsze .Pozdrawiam serdecznie wszystkich rzetelnych a zwłaszcza Pana ZEDDEAD, Łukasz.
Orzech
Teraz przyjrzałem się i faktycznie, w głębi widać stojące dwa kolejne budynki. Tak więc rzeczywiście, widać, że wszystkie budynki są na etapie wykańczania.
ZEDDEAD
ORZECH,
OBEJRZYJ DOBRZE SWOJE ZDJĘCIA - WSZYSTKIE 4 BUDYNKI SĄ JUŻ W FAZIE WYKAŃCZANIA, DODATKOWO POD LINIĄ ENERGETYCZNĄ BĘDĄ JESZCZE DOSTAWIANE GARAŻE (WYKONANE W CAŁOŚCI) NIC WYŻSZEGO POD TĄ LINIĄ RACZEJ NIE POWSTANIE (NIE WIEM JAK WYGLĄDA KWESTIA ODDZIAŁYWANIA POLA MAGNETYCZNEGO) OGÓLNIE INWESTYCJA CIEKAWA JEDNAK RÓWNIE CIEKAWA JEST HISTORIA POPRZEDNIEGO DZIEŁA DOM-STYLU Z ULICY RUMIANKOWEJ Z OKRESU BOOM'07 - PO LEKTURZE FORUM ODECHCIEWA SIĘ BYĆ KLIENTEM TAKIEJ FIRMY ZWŁASZCZA ŻE PREZES I KIEROWNIK BUDOWY POZOSTAŁ TEN SAM WYGOOGLAJCIE SOBIE : "szukam sasiadow rumiankowa dom" - FORUM KWITŁO W 2008 MALE WIERZCIE MI WIELU MIESZKAŃCÓW ŻAŁUJE SWOJEGO WYBORU DO DZIŚ.
POZDRAWIAM
ICH SĄSIAD
Mattilook
Projekt opracowała pracownia Q2Studio App z Wrocławia :)
Orzech
"WroFanatyk" napisał:
A ten zielony słup na zdjęciu to co?Słup energetyczny.
Jan Augustynowski
A ten zielony słup na zdjęciu to co?
Orzech
30.08.2011 - Dwa pierwsze budynki są już w budowie:

21838_1000x.jpg21837_1000x.jpg21836_1000x.jpg
REKLAMA