obserwuj
50
3
48
6
9
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 818505 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 818505 PLN
powierzchnia
63,00 m2
cena
818 505,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 992,14 zł/m2
piętro
2
Liczba pięter budynku: 7 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 818505 PLN3 pokoi Oferta nr: 24253059

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Armii Krajowej 7 w inwestycji Armii Krajowej 7
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 818505  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 818505 PLN w inwestycji Armii Krajowej 7