DODAJ

Park Domaszczyn – już w sierpniu droga dojazdowa do osiedla

Mieszkania i domy / Domaszczyn
Park Domaszczyn – już
2016-07-21 10:50:14
Park Domaszczyn to kameralne osiedle mieszkaniowe w gminie Długołęka, kilkaset metrów od północno-wschodniej granicy Wrocławia. Przez ostatnie trzy lata powstało tu już ponad sto domów w zabudowie bliźniaczej oraz jednorodzinnej. Wiosna przyniosła dla lokatorów dobrą wiadomość – deweloper realizujący inwestycję, w porozumieniu z gminą Długołęka, sfinansuje budowę asfaltowej drogi dojazdowej do osiedla od strony wsi Domaszczyn.

Dotychczas mieszkańcy mogli bezproblemowo przedostać się do swoich domów tylko od południa, z drogi krajowej nr 98 (trasa łącząca Długołękę z drogą ekspresową S8). Nieco utrudnione było połączenie z Domaszczynem, skąd do osiedla, przez około kilometr, wiodła wyboista droga leśna. Ze względu na istotne zaangażowanie inwestora w rozwój lokalnej infrastruktury oraz dynamiczny rozwój projektu kwestia utwardzenia tego odcinka uzyskała przychylność władz Gminy. Porozumienie podpisano w styczniu, a obecnie są już prowadzone prace budowlane, których zakończenie przewidywane jest na koniec lipca.

Park Domaszczyn to lokalizacja dla ludzi, którzy ponad miarę cenią sobie spokój i bliskość natury. Sekret sukcesu tkwi w tym przypadku w fakcie, iż choć osiedle zostało ulokowane kilkanaście kilometrów na północny wschód od Wrocławia na skraju malowniczego Lasu Zakrzowskiego, mieszkańcy mogą cieszyć się komfortowymi połączeniami komunikacyjnymi ze stolicą Dolnego Śląska. W pobliżu znajduje się przecież Autostradowa Obwodnica Wrocławia i droga ekspresowa S8, a w przyszłości przebiegnie tędy także północny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Do CH Korona dostaniemy się w ledwie 9 minut, a do ulokowanego po drugiej stronie miasta CH Bielany – w 20 minut. Dzięki temu to właśnie spragnieni ciszy i spokoju wrocławianie tak chętnie wybierają ofertę Parku Domaszczyn. Należy jednak zaznaczyć, że w ofercie dewelopera zostało już tylko sześć domów z podstawowej wersji projektu, ale jednocześnie istnieje jeszcze możliwość wyboru bliźniaków kompaktowych (o powierzchni około 116 m2 z garażem), które to deweloper wprowadził do swojej oferty pod koniec ubiegłego roku. Analizując trend sprzedaży na inwestycji można założyć, że bliźniaki kompaktowe równie szybko znajdują swoich nabywców, o czym może świadczyć choćby fakt, że 25% oferty zostało sprzedane w zaledwie sześć miesięcy. 

 Szczególnie polecamy naszym klientom domy z naszej nowej oferty tzn. Bliźniaki Kompaktowe o powierzchni ok. 99 metrów kwadratowych w opcji z około 17 metrowym garażem. Zostały one tak zaprojektowane, by strefa dzienna, tj. kuchnia i salon na parterze, niebyły wiele mniejsze niż w większym o 25 m2 Małym Bliźniaku – komentują przedstawiciele Parku Domaszczyn.

Warto zaznaczyć, że dla większości domów dostępne są w opcji garaże, a na terenie osiedla znajdują się także atrakcje dla najmłodszych mieszkańców – plac zabaw i mini boisko do piłki nożnej. Z cennikiem i szczegółową ofertą Parku Domaszczyn można zapoznać się na oficjalnym portalu inwestycji – parkdomaszczyn.pl – lub bezpośrednio u Opiekunów Klienta.