Park Domaszczyn – mieszkaj i niczym się nie martw

Park Domaszczyn – mieszkaj i niczym się nie martw

Aglomeracja wrocławska
REKLAMA

Znakomita lokalizacja, świetna architektura i kompleksowe podejście dewelopera do całego przedsięwzięcia – to wyróżnia na tle konkurencji podwrocławskie osiedle Park Domaszczyn. Nic więc dziwnego, że inwestycja okazała się ogromnym sukcesem.


Tuż za granicą Wrocławia, w gminie Długołęka, w niespełna trzy i pół roku wyrosło jedno z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w naszej aglomeracji, o rzadko spotykanej skali wśród tego typu inwestycji deweloperskich.


Park Domaszczyn – bo o nim mowa – tworzy kilkadziesiąt budynków: duże bliźniaki, gdzie na jeden lokal przypada blisko 170 mkw., małe bliźniaki o powierzchni ponad 140 mkw. oraz bliźniaki kompaktowe o powierzchni użytkowej około 100 mkw. Dodatkowo na osiedlu znajduje się również 230-metrowy dom jednorodzinny.


Osiedle już okazało się pełnym sukcesem komercyjnym.


– Obecnie ponad dwie trzecie osiedla zostało sprzedane, budowany jest ostatni etap, a klienci na duże bliźniaki muszą czekać po kilka miesięcy, gdyż bieżąca oferta została wyprzedana – tłumaczy Jarosław Orliński, prezes zarządu spółki Park Domaszczyn.


Świetna lokalizacja i wiele więcej

Przedstawiciele dewelopera podkreślają, że bez wątpienia największym, choć niejedynym, atutem osiedla jest jego lokalizacja.

Z jednej strony Park Domaszczyn znajduje się nieopodal zbiegu głównych dróg dojazdowych do stolicy Dolnego Śląska (łącznik Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, droga krajowa nr 8 czy planowana wschodnia obwodnica Wrocławia), a z drugiej, będąc na miejscu, mamy nieodparte wrażenie sielankowości okolicy, chronionej od wjazdu ścianą lasu, a po obu stronach osiedla otoczonej szpalerem drzew, w tym kilkoma okazałymi dębami.


Położenie to jednak nie wszystko – przy wjeździe na teren osiedla pierwszy rzuca się w oczy porządek architektoniczny.

REKLAMA


– Mamy tu do czynienia z bardzo ciekawą zabudową, harmonijnie łączącą klasyczną bryłę budynku z nowoczesnym stylem wykończenia oraz elegancją zastosowanej kolorystyki. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza domów są bardzo dobrze doświetlone, co jest ważnym aspektem dla komfortu mieszkania – wylicza Jarosław Orliński.


Istotny jest również fakt, że całe osiedle stanowi spójną zabudowę nowych, estetycznych budynków położonych na ponad sześciohektarowym obszarze, z dala od starszej zabudowy okolicznych miejscowości.


– Bez wątpienia ten aspekt przyciąga klientów, którzy czują jakby wkraczali w całkowicie odmienną przestrzeń, zamieszkałą przez ludzi o podobnych oczekiwaniach, czy potrzebach względem własnego domu – dodaje Orliński.


Deweloper dba o każdy aspekt

Inwestor skupił się nie tylko na budowie domów, ale też zadbał, by osiedle było w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne miejskie media, czyli m.in. gaz sieciowy, czy też kanalizację deszczową odprowadzającą wodę powierzchniową z dróg wewnętrznych.


Drogi osiedlowe są szerokie, wygodne, z dodatkowymi pasami zieleni, centralna aleja ma kilkanaście metrów szerokości, a wzdłuż niej nasadzone zostały drzewa i krzewy, które podnoszą estetykę przestrzeni wspólnych, które po zmierzchu oświetlone są dyskretnym światłem lamp.


Nie zapomniano także o infrastrukturze rekreacyjnej – na terenie inwestycji znajduje się bowiem plac zabaw dzieci z małym boiskiem do piłki nożnej.

Jedyny mankament, na który można byłoby ponarzekać, to dojazd do samego osiedla, poprowadzony po utwardzonej drodze gminnej. Jednak i w tym wypadku deweloper postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i niedawno podpisał list intencyjny z Gminą Długołęka, w ramach którego jeszcze w tym roku ma powstać zmieniona nawierzchnia ułatwiająca komunikację z osiedlem.


Park Domaszczyn to zatem inwestycja, która wyróżnia się nie tylko znakomitą lokalizacją i świetną architekturą, ale też kompleksowym podejściem do realizacji przedsięwzięć deweloperskich. Obecnym i przyszłym klientom należy więc pogratulować świetnego wyboru.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA