Prologis wybuduje kolejny magazyn BTS pod Wrocławiemfot. Kajtman

Prologis wybuduje kolejny magazyn BTS pod Wrocławiem

Aglomeracja Wrocławska
REKLAMA
Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, jeden z liderów branży w Polsce poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego (tzw. BTS – built to suite) o powierzchni 11 400 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław V.
Mimo że termin zakończenia inwestycji planowany jest dopiero na II kwartał 2017 roku, budynek został już całkowicie wynajęty w miesiąc po rozpoczęciu budowy.
REKLAMA
Umowy najmu nowego budynku BTS obejmują:
  • 7 195 metrów kwadratowych z firmą farmaceutyczną, producentem leków;
  • 2 300 metrów kwadratowych z Emako, sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne, ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz;
  • 1 890 metrów kwadratowych z wiodącym operatorem logistycznym.
Prologis Park Wrocław V składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 136 000 metrów kwadratowych. Park położony jest w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, trzy kilometry na południowy zachód od węzła bielańskiego na skrzyżowaniu autostrady A4 (Berlin - Wrocław - Kraków - Ukraina) i drogi ekspresowej SB/E67, tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na terenie Aglomeracji Wrocławskiej. Wielkim atutem parku Prologis oprócz lokalizacji jest elastyczność w zakresie potencjalnej dalszej ekspansji klientów na terenie tego parku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA