MLP Group wybuduje nowy park logistyczno-magazynowy pod Wrocławiem

MLP Group wybuduje nowy park logistyczno-magazynowy pod Wrocławiem

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Pod Wrocławiem powstanie kolejny park magazynowo-logistyczny. Tym razem na inwestycję zdecydowała się polska firma MLP Group. W podwrocławskim Mirkowie, w gminie Długołęka inwestor wybuduje MLP Park Wrocław. Na terenie parku znajdzie się 5 hal magazynowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 66 tys m2.
Inwestycja zlokalizowana będzie na 9 hektarowej działce. Będzie to debiut MLP Group na Dolnym Śląsku. 4 października inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Prace budowlane mają ruszyć w 2017 roku.
REKLAMA
MLP Group na rynku nieruchomości komercyjnych działa od 1998 roku. Specjalizuje się w budowie i zarządzaniu nowoczesnymi centrami magazynowymi. Buduje i wynajmuje wszystkie obiekty magazynowo-produkcyjne zgodnie z wymaganiami klientów w systemie pre-let i BTS. 
Aktualnie w skład portfela nieruchomości MLP Group wchodzą cztery parki logistyczne zlokalizowane w Polsce: MLP Pruszków I, MLP Pruszków II, MLP Poznań oraz MLP Lublin. W trakcie budowy jest piąty park MLP Teresin. W 2017 roku mają zostać wybudowane parki MLP Gliwice i MLP Wrocław.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA