Auto Partner przejął 14,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Bieruń

Auto Partner przejął 14,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Bieruń

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group, wiodący deweloper obiektów magazynowych w Polsce, oddał do użytkowania firmie Auto Partner 14,7 tys. mkw. powierzchni w parku MLP Bieruń. Importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych przeznaczy je na nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne.


Deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych zakończył budowę obiektu, w parku logistycznym MLP Bieruń, przeznaczonego dla Auto Partner S.A. Spółka specjalizująca się w imporcie i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych na zamówionych 14,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej, uruchomi nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne. Firma powstała w 1993 roku i od tego momentu dynamicznie się rozwija.

REKLAMA


– „Auto Partner jest kolejną firmą, która wprowadza się do parku logistycznego MLP Bieruń. Inwestycja została zrealizowana zgodnie ze wszystkimi wymaganiami najemcy w systemie BTS”
 – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

Park MLP Bieruń, należący do MLP Group S.A., został uznany przez miesięcznik Eurobuild za najlepszy obiekt magazynowo-produkcyjny jaki powstał w 2013 r. Znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zaletą lokalizacji centrum logistycznego jest łatwy dostęp do głównych dróg i miast Górnego Śląska. Park położony jest w pobliżu drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4 (węzeł Mysłowice). MLP Bieruń zajmuje obszar 11,5 ha. Docelowo MLP Group zakłada budowę hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni 55 000 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA