Firma samochodowa zadomowi się w MLP Bieruń

Firma samochodowa zadomowi się w MLP Bieruń

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Auto Partner podpisała aneks zwiększający powierzchnię najmu w parku logistycznym w Bieruniu o ok. 11,5 tys. mkw. Dostarczenie gotowego obiektu planowane jest na luty 2019 r. Tym samym park w Bieruniu, za komercjalizację którego odpowiedzialne jest MLP Group, został wynajęty w 100%.
Firma Auto Partner zwiększy powierzchnię najmu w parku logistycznym w Bieruniu do 41 tys. mkw. Około 11 tys. mkw. zostanie przeznaczone na powierzchnie magazynowe a pozostałe 500 mkw. – na cele biurowe. Dostarczenie gotowego obiektu planowane jest na luty 2019 roku. Zadanie generalnego wykonawstwa zostało powierzone firmie Joka. Zawarcie aneksu z firmą Auto Partner oznacza, że centrum logistyczne w Bieruniu zostało wynajęte w 100%. Obecnie firma wynajmuje w tym parku 27 tys. mkw.
MLP Group sprzedało park logistyczny w Bieruniu w 2015 roku firmie WestInvest Gesellschaft für Investmentfonds mbH (Deka Immobilien). Aktualnie na podstawie umowy deweloperskiej MLP Group jest odpowiedzialne za jego komercjalizację. Centrum logistyczne w Bieruniu oferuje 55 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Znajduje się ok. 7 km od centrum miasta Tychy i funkcjonuje w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Bliskość autostrady A4 i drogi ekspresowej S1 zapewnia bardzo dobrą komunikację i dostęp do miast w całej Polsce.
REKLAMA
Auto Partner jest klientem MLP Group od 2014 roku. – Firma Auto Partner jest jednym z naszych kluczowych najemców. Bardzo cieszymy się z dalszego rozwoju współpracy. To potwierdza, że nasza oferta jest bardzo dobrze dopasowana do oczekiwań najemców – powiedział Piotr Krawczyk, Manager of BTS Projects MLP Group S.A.
Auto Partner S.A. jest jednym z największych na rynku polskim importerów i dystrybutorów części samochodowych. Firma działa na rynku od 25 lat, współpracuje z około 180 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Spółka w czerwcu 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA