Auto Partner powiększa powierzchnię magazynów o 19 tys. mkw.

Auto Partner powiększa powierzchnię magazynów o 19 tys. mkw.

śląskie/mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Auto Partner, importer i dystrybutor części samochodowych, powiększy dotychczas zajmowaną powierzchnię magazynowo-biurową o prawie 19 tysięcy mkw. W MLP Bieruń firma wynajmie dodatkowe 11,5 tysięcy mkw. oraz w parku logistycznym MLP Pruszków II uruchomi nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 7 tys. mkw.
Auto Partner wynajmie w parku MLP Bieruń blisko 11,5 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej wraz z 600 mkw. powierzchni biurowej o podwyższonym standardzie, przeznaczonej do obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych. Auto Partner powiększy tym samym zajmowaną dotychczas powierzchnię w MLP Bieruń do ponad 27 tysięcy mkw. 
Jednocześnie Auto Partner uruchomi nowe centrum dystrybucyjne w parku logistycznym MLP Pruszków II o powierzchni ponad 7 tysięcy mkw. wraz z blisko 600 mkw. powierzchni biurowej. 
„Dynamiczny rozwój współpracy z Auto Partner jest dowodem na stałe zaufanie partnerów do naszej firmy. Cieszymy się, że nasza oferta w zakresie obiektów BTS jest dobrze oceniania przez najbardziej wymagających partnerów, co przekłada się na szybki wzrost skali działalności firmy” – powiedział Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group. 
REKLAMA
„W tym roku zamierzamy znacznie zwiększyć naszą aktywność w zakresie komercjalizacji parków i w najbliższym okresie będziemy informować o kolejnych umowach. Poza  rozbudową  posiadanych  projektów wystartujemy w okolicach Wrocławia oraz Gliwic. Powinniśmy również uruchomić projekt w Łodzi oraz kolejny na Śląsku w Czeladzi” – dodał Radosław T. Krochta.
Firma Auto Partner jest klientem MLP Group od 2014 roku i do tej pory wynajmowała ponad 16 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanych umów Auto Partner będzie wynajmować w parkach logistycznych MLP Bieruń oraz MLP Pruszków II łącznie ponad 35 tysięcy mkw. powierzchni. 
Auto Partner S.A. specjalizuje się w imporcie i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Firma powstała w 1993 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Spółka w czerwcu 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA