Firma logistyczna powiększa wynajmowane magazyny w MLP Pruszków I do 20 tys. mkw.fot. Kajtman

Firma logistyczna powiększa wynajmowane magazyny w MLP Pruszków I do 20 tys. mkw.

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma logistyczna podjęła decyzję o przedłużeniu najmu 15 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków I. Pro-Log zdecydował się jednocześnie na powiększenie wynajmowanej powierzchni o kolejne 5 tys. mkw. do łącznie 20 tys. mkw. Wszystkie obiekty zostaną wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED.
Firma Pro-Log podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu 15 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Firma logistyczna zdecydowała się jednocześnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię o dodatkowe 5 tys. mkw. do łącznie około 20 tys. mkw. W ramach rozbudowy powiększone zostaną także powierzchnie biurowe do około 600 mkw. Jednocześnie obiekty zostaną wyposażone w nowoczesne oświetlenie typu LED. Pro-Log jest klientem MLP Group od 2008 roku.
Bardzo cieszymy się, że Pro-Log zdecydował się pozostać z nami na dłużej, dobierając jednocześnie dodatkową powierzchnię. To potwierdza, że świadczone przez nas usługi są dobrze oceniane przez naszych partnerów. Zapewnia nam to systematyczny wzrost i poprawę wyników – powiedziała Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department w MLP Group S.A. 
Naszą inspiracją do rozwoju są nieustannie nasi Klienci. To z nimi i dla nich chcemy się rozwijać. Rynek produktów akcyzowych jest restrykcyjny i szczególnie wrażliwy na zmiany, dlatego oferując wysokiej jakości serwis oraz nasze wieloletnie doświadczenie, chcemy zapewnić naszym Partnerom poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. MLP Group S.A. od lat pomaga nam w realizacji tego celu – tłumaczy Jean François Faucher, prezes firmy Pro-Log S.A.
REKLAMA
Pro-Log oferuje kompleksową obsługę logistyczną łańcucha dostaw, na którą składają się magazynowanie i obsługa logistyczna. Specjalizuje się w obsłudze łańcucha dostaw towarów akcyzowych: napojów alkoholowych i olejów smarowych. Firma zajmuje się organizacją oraz przygotowaniem alkoholu zgodnie z wymogami formalnymi dla klientów z Polski, Ukrainy, Rosji i Białorusi.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 najemców.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA