ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków I

ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma logistyczna przedłużyła najem blisko 4 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, wiodącego dewelopera powierzchni magazynowych.


Firma ET Logistik przedłużyła najem blisko 4 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I na kolejny okres. 3,55 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe 0,37 tys. mkw. na biurowo-socjalno. ET Logistik Sp. z o.o. jest neutralnym operatorem, który realizuje usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych i całopojazdowych zapewniając swym krajowym i zagranicznym klientom oraz partnerom najwyższy poziom jakości tych usług. Firma współpracuje z MLP Group od 2006 roku.

REKLAMA


„Przedłużenie umowy najmu jest potwierdzeniem, że nasza oferta nowoczesnych powierzchni magazynowych jest dobrze dopasowana do potrzeb Klienta. Zdecydowana większość naszych najemców decyduje się zostać z nami na kolejny okres” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA