Universal Express nowym klientem MLP Group

Universal Express nowym klientem MLP Group

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group rozpoczął budowę kolejnego obiektu w parku MLP Pruszków II. Nowym klientem jest firma Universal Express Group, niezależny polski dostawca międzynarodowych usług logistycznych i relokacyjnych. Łączna powierzchnia, która będzie wynajmowana przez firmę wynosi 10 000 m2. Zgodnie z planem obiekt zostanie oddany do użytku w I kwartale 2014 roku. Funkcję generalnego wykonawcy pełni Bin-Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.

 

MLP Pruszków II to prężnie rozwijające się centrum logistyczne, które umożliwia zwiększanie wynajmowanej powierzchni magazynowej dla indywidualnych potrzeb klienta. Universal Express to kolejny najemca, który wprowadzi się do parku MLP Pruszków II. Firma istnieje na rynku od 1990 roku, a głównym profilem działalności jest świadczenie międzynarodowych rozwiązań logistycznych i usług relokacyjnych Grupa Universal Express istnieje na rynku od 1990 roku i  posiada 8 firm, które odpowiadają za dystrybucję, logistykę oraz świadczą usługi przeprowadzek.

 

REKLAMA

- Universal Express to kolejny znaczący klient, który docenił naszą dobra lokalizację parku Pruszków II. Centrum zapewnia zwiększanie wynajmowanej powierzchni magazynowej dla indywidualnych potrzeb klienta. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dystrybucję produktów na terenie całego kraju oraz ułatwia nawiązanie kontaktów o charakterze międzynarodowym – mówi Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

 

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 m2. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej. Wśród najemców MLP Pruszków II są między innym takie firmy jak: Igepa, Dachser, Żabka Polska, Sarantis Polska, MarcPol.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA