Globalna firma przesyłkowa wprowadza się do MLP Pruszków Ifot. Kajtman

Globalna firma przesyłkowa wprowadza się do MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma TMM Express wynajęła 4343 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I.
TMM Express Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą najmu 4343 mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego około 639 mkw. przeznaczone będzie na cele biurowo-socjalne, a pozostała część na cele magazynowe. 
TMM Express to międzynarodowa firma świadcząca usługi przesyłek ekspresowych i przesyłek kurierskich (dokumenty, paczki itp.) na całym świecie. TMM Express została założona w 1992 roku i ma siedzibę w Luksemburgu. 
REKLAMA
Park logistyczny MLP Pruszków I jest już w całości wybudowany. Dlatego nowy najemca będzie mógł wprowadzić się do obiektu zaraz po zakończeniu prowadzonych obecnie prac adaptacyjnych, dopasowujących powierzchnie do jego indywidualnych potrzeb i wymagań – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24 h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA