Igepa w parku MLP Pruszków II

Igepa w parku MLP Pruszków II

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma MLP Group, wiodący operator logistyczny w Polsce, wynajął firmie Igepa 3 000 m2 powierzchni magazynowych w parku MLP Pruszków II. Dodatkowo na cele biurowe firma wynajęła 300 m2. Powierzchnia zostanie przekazana do użytku w czwartym kwartale br. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO zajmująca się doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych.


Funkcjonującą na polskim rynku od 1995 roku firma Igepa to ogólnopolski dystrybutor papierów i kartonów graficznych, biurowych i materiałów do komunikacji wizualnej. Igepa Group działa na rynku europejskim w 20 krajach. Dzięki umowie podpisanej z MLP Group, będzie to piąty obiekt firmy w Polsce, zapewniający jej dystrybucję krajową oraz międzynarodową swoich produktów. Wynajęta powierzchnia w MLP Pruszków II będzie służyła do celów magazynowych. Igepa posiada również magazyny w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

REKLAMA


- Park MLP Pruszków II ma bardzo duży potencjał wzrostu, a jego lokalizacja w pobliżu Warszawy oraz autostrady A2 sprawia, że jest to jeden z najlepiej położonych parków logistycznych w okolicach stolicy. Bardzo się cieszymy, że firma Igepa doceniła atuty centrum MLP Pruszków II i dołączyła do grona naszych klientów. Jestem przekonana, że nasze doświadczenie w zarządzaniu powierzchnią magazynowo-produkcyjną, będzie wsparciem dla firmy Igepa w dalszej realizacji planów rozwoju – stwierdziła Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.


MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 m2. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne. Zarówno dystrybucję krajową, jak i międzynarodową. Wśród najemców MLP Pruszków II są między innym takie firmy jak: Dachser, Żabka Polska, Sarantis Polska, MarcPol, LDP, DMT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA