MLP Group poszerza współpracę z MarcPol

MLP Group poszerza współpracę z MarcPol

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group wynajęła firmie MarcPol S.A. około 1 230 m2 powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Jest to już kolejna umowa z operatorem sieci sklepów detalicznych, który korzysta obecnie już z około 7 300 m2 powierzchni magazynowo-biurowej należącej do MLP Group.


Spółka MarcPol, prowadząca sieć sklepów detalicznych pod taką samą marką, wynajęła blisko 1 230 m2 powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków I. To kolejna umowa na najem powierzchni podpisana z MLP Group.


Dzięki poszerzeniu współpracy wielkość wynajmowanej przez MarcPol powierzchni w parku MLP Pruszków I zwiększyła się do blisko 2 300 m2. MarcPol aktualnie wynajmuje także ponad 5 000 m2 powierzchni w centrum MLP Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów. Oznacza to, że spółka prowadząca sieć sklepów detalicznych korzysta już łącznie z ok. 7 300 m2 powierzchni magazynowo-biurowej.

REKLAMA


MarcPol to polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 26 lat, skutecznie konkurująca z zagranicznymi super- i hipermarketami. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki dopasowane pod względem wielkości i oferty do potrzeb lokalnych konsumentów. W perspektywie najbliższych trzech lat planuje uruchomienie około 20 nowych placówek.


– „MarcPol systematycznie zwiększa skalę działania i potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej na prowadzenie działalności operacyjnej. Zawarcie kolejnej umowy potwierdza, że firma pozytywnie ocenia naszą dotychczasową współpracę. Docenia jednocześnie nasze doświadczenie oraz ofertę”
– powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

MLP Pruszków I to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy. Na terenie 43 ha powstało 165 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Centrum produkcyjno-magazynowe położone jest w dogodnej lokalizacji, która spełnia odpowiednie warunki logistyczne w tworzeniu ogólnopolskiej sieci dostaw dla swoich klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA