MarcPol przedłużył umowę najmu w MLP Pruszków I

MarcPol przedłużył umowę najmu w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Polska sieć marketów spożywczych MarcPol przedłużyła umowę wynajmu blisko 2,2 tys. mkw. powierzchni magazynowych w MLP Pruszków I, należącym do MLP Group. Łącznie w dwóch parkach logistycznych, należących do MLP Group, MarcPol wynajmuje blisko 7,2 tys. mkw. powierzchni.
Ogólnopolska sieć handlowa MarcPol podpisała z MLP Group umowę przedłużającą wynajem blisko 2,2 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Całość wynajmowanej powierzchni została przeznaczona na magazynowanie. Obecnie sieć marketów spożywczych wynajmuje również powierzchnie w parku logistycznym MLP Pruszków II, należącym do MLP Group. Łącznie w parkach logistycznych MLP Group, MarcPol wynajmuje blisko 7,2 tys. mkw. powierzchni magazynowej.
MarcPol korzysta z powierzchni magazynowych MLP Group od 2012 r. – „Naszym celem jest zapewnienie najemcom oferty najlepiej odpowiadającej ich indywidualnym potrzebom. Cieszy nas fakt, że ten wysiłek zostaje doceniony, a dotychczasowi najemcy chętnie przedłużają współpracę z MLP Group. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku” – komentuje Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group SA.
REKLAMA
MarcPol S.A. powstał w 1988 roku. Obecnie jest największą polską siecią handlową liczącą ponad 60 placówek, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4000 mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których  Klienci robią codzienne zakupy. Drugim filarem działalności jest budowa i zarządzanie obiektami handlowymi. 
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA