Ponadstuletnia firma rodzinna pozostaje dłużej w MLP Pruszków Ifot. Kajtman

Ponadstuletnia firma rodzinna pozostaje dłużej w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Producent opakowań przedłużył najem 8140 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Edelmann Poland korzysta z obiektów MLP Group już od ośmiu lat.
Edelmann Poland Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu 8140 mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego około 880 mkw. wykorzystywane jest na cele biurowo-socjalne, a pozostała część na cele produkcyjne. Spółka korzysta z obiektów MLP Group od 2010 roku.
Edelmann Group to firma rodzinna działająca od 1913 roku, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości opakowań i ulotek dla sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz marek konsumenckich.
REKLAMA
Cenimy sobie udane relacje biznesowe z firmą Edelmann Poland. To partner, z którym bardzo dobrze się rozmawia i współpracuje – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24 h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA