REKLAMA

MLP Group

Artykuły o MLP Group

Globalny operator logistyczny Mainfreight Poland nowym najemcą MLP Poznań West
Globalny operator logistyczny Mainfreight Poland zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni. Przekazanie obiektu magazynowego planowane jest na początku 2023 roku. Klienta podczas transakcji wspierał zespół specjalistów z wiodącej firmy doradczej z sektora nieruchomości komercyjnych Cushman & Wakefield.
Producent i dystrybutor kabli oraz przewodów TKD Polska powiększył grono najemców MLP Pruszków II
Producent i dystrybutor kabli oraz przewodów wynajął około 2,8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w ramach centrum logistycznego MLP Pruszków II. Przekazanie obiektu powierzchni magazynowej nastąpiło z początkiem nowego roku, natomiast powierzchnia biurowa zostanie przekazana już w połowie 2023 r.
Rusza budowa nowego, dużego parku logistycznego w Zgorzelcu. Jest już pierwszy najemca
Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, wynajął 30 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej w ramach MLP Zgorzelec. Tym samym będzie pierwszym najemcą w nowym centrum logistycznym powstającym tuż przy granicy z Niemcami i Czechami.
Firma logistyczna Logmaster wprowadzi się do kompleksu magazynowego MLP Pruszków II
Do grona najemców MLP Group dołączy Logmaster. Firma logistyczna wynajęła około 6,8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w ramach największego kompleksu magazynowego w regionie. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest w czerwcu 2023 r. W negocjacjach najemcę wspierała firma doradcza Newmark Polska.
Globalny dostawca produktów do wykańczania wnętrz wprowadzi się do MLP Poznań West
Globalny dostawca produktów do wykańczania wnętrz dołączy do grona najemców MLP Poznań West. Firma Cosentino Poland będzie miała do dyspozycji łącznie ponad 4,1 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, w ramach której zaplanowano również showroom. Przekazanie obiektu planowane jest w na początku 2023 r. W zawarciu transakcji doradzała firma Colliers.
Firma Just In Time Logistics przedłuża najem w centrum logistycznym MLP Gliwice
Polski operator logistyczny będzie dalej korzystał z magazynów w centrum logistycznym MLP Gliwice. Firma Just In Time świadcząca usługi m.in. z zakresu magazynowania, transportu, dystrybucji oraz odpraw celnych ma do dyspozycji łącznie ponad 10,6 tys. mkw. powierzchni.
Amway przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II
Access Business Group International Polska, siostrzana firma Amway, przeprowadzi się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu liczącego blisko 3,7 tys. mkw. wprowadzi się w połowie maja 2023 r.
Sieć sklepów SPAR rozbudowała swoje centrum logistyczne w MLP Czeladź
Sieć sklepów SPAR rozbudowało centrum logistyczne w Czeladzi – w MLP Czeladź. Spółka odebrała blisko 5 tys. mkw. dodatkowej powierzchni i aktualnie korzysta z 13 tys. mkw.
Hart Logistics powiększa wynajmowaną powierzchnię w MLP Poznań West
Polska spółka logistyczno-transportowa zamówiła około 2 tys. mkw. dodatkowej powierzchni w ramach MLP Poznań West w Dąbrówce pod Poznaniem (powiat poznański, gmina Dopiewo). Po jej przekazaniu planowanym na czerwiec przyszłego roku, Hart Logistics będzie korzystało łącznie z blisko 12 tys. mkw. W transakcji doradzała firma konsultingowa Profi-Home.
DTA podwaja wynajmowaną powierzchnię w parku MLP Pruszków II
Grupa specjalizująca się w obsłudze celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyce kontraktowej przeprowadzi się do nowego obiektu w ramach dynamicznie rozbudowywanego parku MLP Pruszków II. Jednocześnie niemal dwukrotnie zwiększy wykorzystywaną powierzchnię do blisko 7 tys. mkw. Oddanie do użytkowania planowane jest w II połowie przyszłego roku. W zawarciu transakcji najemcę wspierała firma Querco Property.
REKLAMA