MLP Group podpisał umowę najmu magazynów z MarcPol Spółka Akcyjna

MLP Group podpisał umowę najmu magazynów z MarcPol Spółka Akcyjna

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group wynajęła firmie MarcPol S.A. około 1 000 m2 powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Pruszków I. Jest to już druga umowa z firmą zarządzającą siecią sklepów detalicznych, która posiada również magazyn w parku MLP Pruszków II. Nowo wynajęty obiekt będzie wykorzystywany do przechowywania wyposażenia placówek handlowych.

 

Spółka zarządzająca siecią sklepów detalicznych pod marką MarcPol zdecydowała się  wynająć około 1 000 m2 powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. To już druga umowa tej Spółki z MLP Group. MarcPol aktualnie wynajmuje także około 5 000 m2 powierzchni w centrum Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów.

 

Firma powstała w 1988 roku i jest największą polską siecią handlową, zbudowaną w całości przy wykorzystaniu rodzimego kapitału. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki dopasowane pod względem wielkości i oferty do potrzeb lokalnych konsumentów. Firma każdego roku otrzymuje wiele nagród i wyróżnień. Udowadnia tym samym, że jakość jej usług i produktów może skutecznie konkurować ze sklepami zagranicznych sieci handlowych.

REKLAMA


- Udało nam się sfinalizować umowę z firmą MarcPol, która wynajmuje również magazyn w parku MLP Pruszków II. Zawarcie kolejnej umowy potwierdza, że firma pozytywnie ocenia naszą dotychczasową współpracę. Docenia jednocześnie nasze doświadczenie oraz ofertę – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

 

MLP Pruszków I to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy. Jest to w pełni ukończony park, który posiada około 50 klientów z różnych branż i sektorów.

Na terenie 43 ha powstało 165 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Dając tym samym zatrudnienie dla około 2 500 osób. Centrum produkcyjno-magazynowe położone jest w dogodnej lokalizacji, która spełnia odpowiednie warunki logistyczne w tworzeniu ogólnopolskiej sieci dostaw dla swoich klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA