Aluflam poszerzy listę najemców parku MLP Pruszków II

Aluflam poszerzy listę najemców parku MLP Pruszków II

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Aluflam, duński koncern wytwarzający przeciwogniowe konstrukcje z aluminium i szkła, podpisał umowę najmu 4,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku MLP Pruszków II, należącym do MLP Group. W transakcji pośredniczyła agencja Sharman Church.
Firma Aluflam Extrusion Sp. z o.o., wchodząca w skład duńskiego koncernu, podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu około 4,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II.
Spółka zamierza przeznaczyć blisko 4,3 tys. mkw. na cele produkcyjno-magazynowe. Z kolei na powierzchnie socjalno-biurowe wygospodarowane zostanie nieco ponad 0,2 tys. mkw. Ze względu na produkcyjny charakter działalności, konieczna będzie odpowiednia adaptacja obiektu pod potrzeby Aluflam.
REKLAMA
Grupa Aluflam specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji przeciwpożarowych z aluminium i szkła. W ofercie Aluflam znajdują się m.in. okna, drzwi, drzwi przesuwne, okna dachowe i szklane dachy. Produkty koncernu są dostępne na całym świecie.
„Zawarta umowa zakłada dostarczenie najemcy powierzchni dostosowanych do działalności produkcyjnej. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni i dopasowujemy nasze obiekty do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Taka strategia zapewnia nam systematyczną poprawę osiąganych wyników” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.
Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.b

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA