Matras będzie dostarczał książki z parku MLP Pruszków II

Matras będzie dostarczał książki z parku MLP Pruszków II

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group podpisał umowę ze spółką z Grupy Matras na wynajem 14 tys. mkw. powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Umowa uwzględnia opcję rozbudowy magazynów o kolejne 6,2 tys. mkw. Grupa Matras zarządza siecią ponad 170 księgarni zlokalizowanych w całej Polsce. W transakcji pośredniczyła Agencja CBRE.

 

Spółka z Grupy Matras będzie nowym najemcą w parku logistycznym MLP Pruszków II, należącym do MLP Group. Zgodnie z podpisaną umową będzie korzystała z 14 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz socjalno-biurowej. Umowa uwzględnia opcję rozbudowy magazynów o kolejne 6,2 tys. mkw. Grupa Matras zarządza siecią ponad 170 księgarni zlokalizowanych w całej Polsce zarówno w dużych miastach – na terenie centrów handlowych i w uczęszczanych punktach, jak i w mniejszych miejscowościach. Prowadzi również sprzedaż on-line.

 

REKLAMA

– „Naszym celem jest dopasowanie oferowanych nowoczesnych powierzchni magazynowej do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Cieszymy się, że zostało to docenione przez kolejną firmę. Systematyczne pozyskiwanie nowych klientów potwierdza słuszność naszej strategii. Jednocześnie zapewnia stałą poprawę osiąganych wyników finansowych” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.

 

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA