Firma AGD przedłuża najem powierzchni w MLP Pruszków Ifot. Kajtman

Firma AGD przedłuża najem powierzchni w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dystrybutor sprzętu AGD klasy premium przedłużył najem 4 335 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group.
Firma AGED Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu 4 335 mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego 3 600 mkw. wykorzystuje na cele magazynowe, a 755 mkw. stanowią powierzchnie socjalne i biurowe. Najemca jest związany z MLP Group od 2000 roku. 
AGED jest dystrybutorem sprzętu AGD klasy premium. W ofercie posiada produkty zagranicznych marek takich jak: Liebherr, Nivona oraz Dyson Airblade.
REKLAMA
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy najmu. Potwierdza to, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do oczekiwań naszych klientów. W efekcie zapewnia nam to możliwość ciągłego rozwoju i wzrostu skali działania – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA