North Coast przedłuża umowę z MLP Group

North Coast przedłuża umowę z MLP Group

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma North Coast przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I. North Coast obecnie wynajmuje ok. 4000 m2 powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej.

 

North Coast został założony w roku 1992. Od 2006 roku akcje North Coast S.A. notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.  Firma posiada główny magazyn w Pruszkowie, a także filie w Krakowie oraz w okolicach Wrocławia, Gdańska i Poznania. Od początku działalności specjalizuje się w dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących głównie z Włoch. Oferta spółki skierowana jest do konsumentów ceniących sobie przede wszystkim jakość. W chwili obecnej firma sprowadza do Polski produkty wytwarzane przez  czołowych producentów markowych wyrobów spożywczych, w przypadku większości z nich posiada prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku polskim. W portfelu produktów North Coast można znaleźć między innymi: makarony i sosy AGNESI, włoskie potrawy z ryżu RISO GALLO, sery (w tym m.in. mozzarella Granarolo), wytwarzane z pomidorów i na bazie pomidorów słynne włoskie produkty marki CIRIO, oliwę z oliwek CARAPELLI oraz SALVADORI, świeże makarony RANA, francuskie konfitury owocowe ST. DALFOUR, chipsy PRINGLES, a także napoje izotoniczne ISOSTAR.

REKLAMA

 

Firma North Coast  w parku MLP Pruszków I wynajmuje powierzchnie magazynowe i biurowe od 2002 roku. MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, park przyciągnął wiele firm produkcyjnych i logistycznych. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 m2 do 18 000 m2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA