MLP Group przedłuża umowę z TEKA Polska

MLP Group przedłuża umowę z TEKA Polska

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma MLP Group przedłużyła umowę najmu z TEKA Polska w parku MLP Pruszków I. Łączna powierzchnia magazynowo-biurowa wynajmowana przez firmę wynosi 2 858 m2. MLP Pruszków I jest najdłużej działającym parkiem magazynowo-produkcyjnym należącym do MLP Group. 

 

TEKA Polska, na terenie centrum MLP Pruszków I, wynajmuje 2 458 m2 powierzchni magazynowej oraz 400 m2 na cele biurowo-socjalne. Teka to międzynarodowa korporacja posiadająca 80-letnie doświadczenie. Jest wyspecjalizowanym dostawcą w dziedzinie techniki kuchennej oferującym obszerny asortyment sprzętu kuchennego, przede wszystkim urządzenia do zabudowy, zlewozmywaki i baterie kuchenne.

REKLAMA


 - Firma TEKA Polska współpracuje już z nami od 2002 roku. Tym bardziej cieszy nas fakt, że doceniła naszą dotychczasową współpracę i atrakcyjną lokalizację parku. Park MLP Pruszków I znajduje się w centrum Polski w pobliżu autostrady A2, która łączy Europę Zachodnią z Rosją. Dzięki magazynowi w Pruszkowie Teka obsługuje ogólnokrajową sieć sprzedaży – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 ha powstało 165 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, park przyciągnął wiele firm produkcyjnych i logistycznych, które zatrudniają około 3000 osób. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 m2 do 18 000 m2. W ciągu ponad 10-ciu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Klienci mają do dyspozycji sklep oraz bar. Obecnie na terenie parku funkcjonują również 3 agencje pracy, z których usług korzystają przede wszystkim firmy produkcyjne, mające wysokie zatrudnienie i pracujące na kilka zmian czy też w systemie pracy ciągłej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA