Kuehne + Nagel przedłuża najem 6,1 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Kuehne + Nagel przedłuża najem 6,1 tys. mkw. w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa firma logistyczna Kuehne + Nagel, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu ponad 6,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.


Firma Kuehne + Nagel podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu ponad 6,1 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego 5,6 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, działalność spedycyjną i dystrybucyjną. Pozostałe ponad 0,5 tys. mkw. na cele biurowo-socjalne. W tej części powierzchnia została powiększona o blisko 0,1 tys. mkw. w porównaniu do dotychczasowej powierzchni najmu. Kuehne + Nagel korzysta z obiektu magazynowego MLP Pruszków I od 2011 roku.

 

Kuehne + Nagel działa w branży logistycznej. Oferuje usługi firmom krajowym oraz międzynarodowym korporacjom. Specjalizuje się w spedycji i logistyce. W skali całej Polski zatrudnia blisko 1600 pracowników.

REKLAMA


– „Koncentrujemy się na dopasowaniu oferowanych nowoczesnych powierzchni magazynowej do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Dlatego bardzo cieszą nas decyzje klientów dotyczące przedłużania współpracy na kolejne okresy. Strategia nastawiona na utrzymanie i pozyskiwanie nowych klientów przynosi jednocześnie efekty w postaci systematycznej poprawy osiąganych przez nas wyników finansowych” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.

 

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA