Kolejna firma wprowadza się do MLP Pruszków IIfot. Kajtman

Kolejna firma wprowadza się do MLP Pruszków II

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma logistyczna Schnug Polska podpisała umowę najmu blisko 1,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II należącym do MLP Group. Z obiektu zacznie korzystać jeszcze w styczniu br. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Axi Immo.
Schnug Polska Sp. z o.o. podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu blisko 1,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II. Z tego ponad 1,3 tys. mkw. wykorzystywane będzie na cele magazynowe, a pozostałe ponad 0,1 tys. mkw. na cele biurowe. Obiekt posiada stanowiska ekspedycyjne po obu stronach budynku. Wynajmowana powierzchnia znajduje się w istniejącej hali, dzięki czemu nowy najemca będzie mógł rozpocząć prowadzenie operacji logistycznych jeszcze w styczniu br. 
REKLAMA
Schnug Polska świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej, transportu i magazynowania. Działa na polskim rynku od marca 2004 r. Nowa lokalizacja doskonale uzupełni sieć dystrybucyjną spółki Schnug oraz pozwoli na dalszy rozwój operacji logistycznych i transportowych w regionie centralnej Polski. Idealne połączenie z magazynem w Polsce zachodniej, pozwoli jeszcze bardziej zoptymalizować oferowane przez Schnug usługi w logistycznym łańcuchu dostaw.
Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA