Eurosoft w MLP Tychy

Eurosoft w MLP Tychy

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Eurosoft, firma oferująca rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, wynajęła ponad 4.000 mkw. powierzchni w kompleksie magazynowym MLP Tychy. W transakcji MLP Group, dewelopera obiektu, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Eurosoft to firma dostarczająca profesjonalne rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, między innymi odzież ochronną, sprzęt do prac na wysokości oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta w sektorach takich jak: motoryzacja, przemysł ciężki, chemiczny, energetyczny, petrochemiczny. Firma działa na polskim rynku od 1992 r., a od 2008 r. należy do międzynarodowej Grupy ITURRI. Grupa obsługuje około 9.660 klientów na czterech kontynentach. Posiada 25 oddziałów na całym świecie, między innymi w Brazylii, Chile, Chinach, Niemczech, Maroku, Portugalii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

 

MLP Tychy to nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy, oferujący pod wynajem także pomieszczenia biurowo-socjalne. Powierzchnie mogą być zaprojektowanie według indywidualnych potrzeb klienta. Obiekt zlokalizowany jest w Podstrefie Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, u zbiegu krajowej drogi nr 44 i międzynarodowej trasy nr E75, w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Fiata w Tychach.

REKLAMA

 

„Sfinalizowana przez nas transakcja najmu umocni pozycję firmy Eurosoft i Grupy Iturri na rynku jako lidera w zakresie środków ochrony pracy. Grupa Iturri wyróżnia się świadczeniem usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami, dogłębnej analizie i zrozumieniu ich potrzeb, oraz wszechstronną wiedzą i doświadczeniem pracowników, jak również szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości” – mówi Grzegorz Nabagło, Prezes Zarządu firmy Eurosoft.

 

Eurosoft zajmie w MLP Tychy 3.832 mkw. powierzchni magazynowej oraz 200 mkw. biurowo-socjalnej w budynku nr C1, ostatnim do zrealizowania w ramach parku. Najemca wprowadzi się do obiektu na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2013 r. Siedziba Eurosoft zlokalizowana jest w Bielsku-Białej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA