Mirbud zrealizuje I etap centrum magazynowo-dystrybucyjnego MLP Wrocław Wschód w Mirkowie źródło: [Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód

Mirbud zrealizuje I etap centrum magazynowo-dystrybucyjnego MLP Wrocław Wschód w Mirkowie

Aglomeracja Wrocławska, WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma budowlana Mirbud S.A.ze Skierniewic podpisała umowę na budowę centrum logistyczno-magazynowego MLP Wrocław Wschód w Mirkowie pod Wrocławiem. 
Inwestorem jest spółka MLP Wrocław. W ramach inwestycji powstanie centrum logistyczno-magazynowe składające się z obiektów produkcyjnych, magazynowych i biurowych przeznaczonych na wynajem wraz z wewnętrznym układem komunikacyjnym, częściami wspólnymi i wspólną infrastrukturą techniczną. 
Wartość podpisanej umowy to 27.991.307,93 zł (6.391.877,04 euro) brutto. Termin zakończenia wszystkich prac i zgłoszenie przez Generalnego Wykonawcę gotowości do odbioru końcowego wyznaczono na 30 września 2017 r.
MLP Wrocław Wschód to nowy kompleks logistyczno-magazynowy, który ma powstać na działce o łącznej powierzchni 13 ha. Docelowo ma składać się z pięciu hal magazynowych o powierzchni 66 tys. mkw.na wynajem.
Specyfikacja techniczna:- Budynki klasy A
- Siatka słupów: 12 m x 22,5 m- Nośność posadzki – 6 T/mkw.- 10 m wysokości netto- Świetliki i klapy dymowe- System tryskaczy typu ESFR- Ogrzewanie gazowe- Oświetlenie zgodne z polskimi normami- Powierzchnia biurowa oraz socjalna na życzenie klienta- Ochrona całodobowa
MLP Group jest wiodącym deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Grupa prowadzi działalność na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się w budowie nowoczesnych centrów magazynowo-produkcyjnych. Działając na rynku w roli dewelopera, konsultanta i zarządcy nieruchomości, Grupa MLP dostarcza wszechstronnych rozwiązań wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

REKLAMA
[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód
[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód
[Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód
Wizualizacje: www.mlp.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA