Hillwood po raz drugi inwestuje w Siechnicach

Hillwood po raz drugi inwestuje w Siechnicach

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Hillwood Europe, spółka-córka amerykańskiej firmy z branży logistyczno-magazynowej Hillwood Investment Properties zdecydowała się na kolejną inwestycję w podwrocławskich Siechnicach.
Na terenie obok kończonej właśnie budowy wielkiego centrum dystrybucyjnego grupy TIM SA (magazyn został rozbudowany z 12 000 mkw. do 41 100 mkw. – Hillwood współpracował przy tej inwestycji z japońską firmą Kajima), Hillwood wybuduje dwie kolejne hale magazynowo-produkcyjne (halę A o powierzchni 10 628 mkw. na wynajem i halę B o powierzchni 26 593 mkw. na wynajem). Razem z już istniejącą, rozbudowaną do 41 100 mkw halą wynajęto dla grupy TIM SA, całe centrum o nazwie Hillwood Park Wrocław 3 będzie oferował 78 321 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Koszt inwestycji wyniesie kilkadziesiąt milionów złotych.
Hillwood zamierza rozpocząć nową inwestycję w Siechnicach jeszcze w tym roku. 
Hillwood również z lokalizacjami w Bielanach Wrocławskich i Wojkowicach
Oprócz najnowszego parku magazynowego w Siechnicach, Hillwood posiada również dwa inne parki tego typu w Aglomeracji Wrocławskiej: Hillwood Park Wrocław I w Bielanach Wrocławskich (trzy magazyny o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 83 263 mkw.) i Hillwood Park Wrocław II w Wojkowicach (gmina Żórawina), przy węźle na autostradzie A4 "Wrocław-Wschód (w I etapie trzy budynki o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 108 785 mkw, jednak inwestor posiada w tej lokalizacji ponad 50 hektarów gruntów pod dalszą rozbudowę tego Parku).
REKLAMA

Hillwood Europe jest dzięki tym inwestycjom, jednym z trzech największych inwestorów w branży magazynowo-produkcyjnej we Wrocławiu i Aglomeracji Wrocławskiej, obok Prologisu i Panattoni.

Prospekt Hillwood Park Wrocław 3 w Siechnicach – plik w formacie .pdf.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA