Aglomeracja Wrocławska: W Siechnicach powstanie nowy park handlowy

Aglomeracja Wrocławska: W Siechnicach powstanie nowy park handlowy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kilkanaście kilometrów od Wrocławia, w Siechnicach powstanie nowy park handlowy. Zostanie zlokalizowany przy drodze Wrocław-Oława-Opole przy ul. Opolskiej 30, tuż obok stacji paliw Citronex i Biedronki. Inwestorem jest spółka Prima Park 5 należąca do polskiej firmy Kleba Invest S.A.
Firma specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Koncentruje się na realizacji parków handlowych o pow. 2-5 tys. mkw. pod nazwą Prima Park, zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Drugim obszarem działalności jest budowa i komercjalizacja nieruchomości dla uznanych operatorów sieci spożywczych takich jak Biedronka, POLOmarket.
Za przygotowanie koncepcji parku w Siechnicach i jego komercjalizację odpowiedzialna jest firma Retail Partners Sp. z o.o. z Warszawy.
REKLAMA
Materiały inwestora
Realizowany w Siechnicach obiekt będzie nosił nazwę Prima Park Siechnice. W ramach inwestycji powstaną dwa pawilony handlowe o łącznej powierzchni handlowej wynoszącej 2200 mkw. Obok parku zostanie też wybudowany parking na 190 miejsc. 
Głównym najemcą Prima Park Siechnice będzie niemiecki dyskont Lidl, który w całości zajmie jeden z pawilonów. W drugim swoje sklepy mają ulokować takie sieci handlowe jak: Media Expert, Rossman i Pepco.
Budowa ma ruszyć w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Zanim zostanie wybudowany nowy park handlowy inwestor wyburzy znajdujące się aktualnie na tej działce centrum ogrodnicze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA