Pod Wrocławiem powstanie nowy budynek biurowo-usługowyźródło: Materiały inwestora

Pod Wrocławiem powstanie nowy budynek biurowo-usługowy

Orzech
Orzech
Hyperion Park
adresSiechnice, Jana Pawła II 12
inwestorPrime Project
projektantAdamietz Sp. z o.o.
REKLAMA
W podwrocławskich Siechnicach szykuje się nowa inwestycja. Będzie to kolejny obiekt biurowy, który powstaje w Aglomeracji Wrocławskiej, będący alternatywą dla budynków powstających w samym Wrocławiu.
Hyperion Park powstanie pomiędzy ul. Opolską a Grabskiego. Będzie to budynek biurowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 3 318 mkw. Będzie posiadał trzy kondygnacje w tym parter o funkcji usługowej. Obok biurowca znajdować się będzie parking na 114 miejsc. Hyperion Park powstanie na działce o powierzchni 5 540 mkw. 
Materiały inwestora
Kubatura tego obiektu wynosi 14 075 metrów sześciennych. Funkcję inwestora zastępczego i obsługę całego procesu inwestycyjnego pełni wrocławska firma Prime Project. Za projekt architektoniczny całej inwestycji odpowiada firma Adamietz Sp. z o.o. mająca siedzibę w Strzelcach Opolskich. Budynek ma zostać oddany do użytku w drugiej połowie 2021 roku.
REKLAMA
Materiały inwestora
Inwestorem jest Hyperion Business Park Sp. z o.o. z Siechnic, której główny udziałowiec to Kancelaria Prawna Hyperion istniejąca na rynku od 2014 roku, będąca jedną z największych tego typu firm na Dolnym Śląsku. W 2019 roku przyjęła do obsługi ponad 352 tys. spraw o łącznej wartości blisko 320 mln zł. Kancelaria zatrudnia obecnie ponad 50 osób.
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA