Wrocław: Na Kleczkowie powstaje nowe centrum handloweźródło: materiały inwestora

Wrocław: Na Kleczkowie powstaje nowe centrum handlowe

Orzech
Orzech
REKLAMA
Inwestycja powstaje przy ulicy Rychtalskiej, w sąsiedztwie Promenad Wrocławskich i wiaduktu kolejowego. Budowa ma się zakończyć do 21 maja 2021 roku. Inwestorem jest firma Dan-Mark z Wrocławia.
Nowy park handlowy o nazwie Centrum Rychtalska będzie miał 2900 mkw. powierzchni najmu. Znajdzie się w nim łącznie 8 sklepów. Największy z nich zajmie jedna z sieci dyskontów spożywczych działających w Polsce. Pozostałe lokale mają zająć sklepy z branż m.in. modowej, drogeryjnej i RTV-AGD. Klienci będą mieli do dyspozycji 85 miejsc parkingowych.
Pierwotnie planowano, że Centrum Rychtalska będzie gotowa w czwartym kwartale 2020 roku, jednak inwestycja wrocławskiej firmy Dan-Mark Sp. z o.o. jest realizowana z opóźnieniem. Nowa data zakończenia prac budowlanych to 21 maja 2021 r.
materiały inwestora
REKLAMA
Park handlowy powstaje przy ul. Rychtalskiej 8, 8b i 8c na Kleczkowie. Inwestycja obejmuje działki nr 10/1, 10/3, 10/8, 10/20, 10/21 i 10/22, o łącznej powierzchni 7 612 mkw. Powstaje w miejscu wyburzonego niewielkiego hotelu i innych zabudowań.
UM Wrocławia
Za projekt architektoniczny Centrum Rychtalska odpowiada wrocławska pracownia Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. Inwestor współpracuje przy komercjalizacji z firmą konsultingową Mallson Polska. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SPS Budownictwo Sp. z o.o. z Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA